Drevená guličková autodráha Race Track Eichhorn so 4 pretekárskymi autíčkami od 12 mes

Popis produktu

Drevená guličková autodráha Race Track od nemeckého výrobcu Eichhorn je výborná voľba pre všetky šikovné deti už od 12 mesiacov. Krásna dráha je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, vytvorí v detskej izbe útulnú a veselú atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri hre na pretekárov, pričom budú spúšťať autíčka po 4-poschodovej dráhe. V sade sa nachádzajú 4 drevené autíčka v modrom, žltom, červenom a zelenom vyhotovení.. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie, odhadujú rýchlosť autíčiek a učia sa logicky premýšľať.

Nadčasový nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna autodráha vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zabávajú pri spúšťaní autíčok a sledujú, ako dlho potrvá, kým prídu do cieľa. Kombinácia prírodných farieb rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • spúšťacia autodráha s plošinami
  • 4 autíčka (modré, zelené, červené, žlté)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Celková výška31 cm
Rozmery balenia13*39*32 cm
Celková dĺžka38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,98 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.