Drevená guličková dráha Runway Eichhorn didaktická hra s 3 guličkami a zvončekom od 12 mes

Popis produktu

Drevená guličková dráha Runway od nemeckého výrobcu Eichhorn je vynikajúci darček pre všetky deti už od 12 mesiacov. Pestrofarebná dráha je vyrobená z prvotriedneho lipového dreva, rozjasní a rozveselí každú detskú izbičku. Chlapci aj dievčatá sa výborne zabavia s 5-poschodovou dráhou, po ktorej budú spúšťať žltú, modrú a červenú loptičku. Na konci dráhy sa nachádza červený zvonček, ktorý veselo zacinká pri dopade loptičky. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a učia sa logicky premýšľať. Vo vrchnej časti dráhy je otvor, vďaka ktorému sa dá dráha ľahko prenášať. 

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna guličková dráha vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zabávajú pri spúšťaní loptičiek a sledujú, ako dlho potrvá, kým prídu do cieľa. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 25*34 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • guličková dráha z prvotriedneho dreva
  • 3 guličky (modrá, žltá, červená)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mes
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery9*9*13 cm
Celková výška34 cm
Rozmery balenia13*25*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,90 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.