Drevená dielňa s robotom Table top Tool Bench Tender Leaf Toys s náradím a stavebnicou

Popis produktu

Drevená dielňa s robotom Table top Tool Bench je nádherná pracovná dielňa z dreva, s ktorou sa zahrajú na stolárov a opravárov všetky šikovné deti od 3 rokov. Za dizajnom dielne stoja špičkoví návrhári značky Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú hračky vo Veľkej Británii, ktoré sa vyznačujú pravým britským dizajnom. Malí opravári sa potešia praktickej dielničke s množstvom praktických otvorov pre rôzne nástroje a taktiež budú mať radosť pri skladaní dreveného robota. Dielnička je vybavená náradím, v ktorom je kladivoskrutkovačkľúčpíla a taktiež aj červená vŕtačka. Pri vytváraní nových prototypov si dieťa môže nakresliť návrh kriedou priamo na čiernu tabuľku.

Pracovný stolík so 4 stabilnými nohami ponúka deťom množstvo úložného miesta, svoje pomôcky si môžu poukladať na pracovnú plochu alebo stenu. Detská dielňa a všetky nástroje sú vyrobené z prvotriedneho dreva najvyššej kvality, vydržia deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Britský dizajn v kombinácii so sýtymi, hrejivými farbami vytvorí pri hre na majstrov opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí pracovať na nových nápadoch a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život remeselníka. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Pri hre so súrodencami a kamarátmi sa taktiež zlepšujú komunikačné a jazykové schopnosti, rastie v nich sebavedomie a všestranne sa rozvíjajú. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto perfektná remeselná dielňa od Tender Leaf Toys.

Každý detail na drevenej súprave je precízne spracovaný až do najmenších detailov. Originálny vzhľad dielne prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu. Deti budú neustále objavovať nové herné kombinácie, ktoré im umožnia využiť dielničku s nástrojmi naplno. Takisto si ju môžu vybaviť aj ďalšími doplnkami, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a ponúknuť deťom ešte viac zábavy. Neváhajte a pripravte svojim deťom špičkovú pracovnú dielňu, pričom sa na jej výrobe podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Celkové rozmery produktu sú 42*26*49 cm, pričom celková výška produktu je 49 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená pracovná dielňa s nástrojmi
  • elegantný britský dizajn
  • výška pracovnej dosky 35 cm
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery42*26*49 cm
Celková výška49 cm
Výška pracovnej plochy28 cm
Rozmery balenia42*8*45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,7 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.