Drevená pracovná dielňa Work Bench Eichhorn s náradím 49 dielov

Popis produktu

Drevená pracovná dielňa Work Bench od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúcu hračku pre všetky zvedavé a šikovné deti od 3 rokov, ktoré sa rady hraj na opravárov a technikov. Pracovná dielňa je vyrobená z prvotriedneho dreva, jej povrch je jemný na dotyk a prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Pracovná dielňa pozostáva zo 49 dielov, medzi doplnkami sa nachádza drevená píla, kladivo, pravítko, skrutkovač, množstvo skrutiek, matíc a ďalších montážnych dielov. Jasné a sýte farby na pracovnej dielničke vytvoria v každej izbičke veselú a príjemnú atmosféru, zahrajú sa s ňou aj ďalšie generácie detí.

Pracovná dielňa sa pýši dostatočným úložným priestorom - v spodnej časti sa dajú ukladať montážne diely, vo vrchnej časti je polička s otvormi pre jednotlivé pracovné nástroje. Pracovná plocha je vybavená montážnymi otvormi, na ktorých si malí opravári vyskúšajú svoju zručnosť pri opravách a montáži. Pri hre na technické povolanie si trénujú logické myslenie, priestorovú a technickú predstavivosť. Pracovná dielňa Eichhorn pomôže všestranne rozvíjať vaše dieťa, ktoré si zlepšuje aj jemnú motoriku, učí sa realizovať nové nápady a riešiť problémy. Pri každej dokončenej montáži získava zdravé sebavedomie, učí sa spoliehať na svoje vlastné schopnosti. Rozmery dielňe sú 10*30*39 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10*29.2*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia40.5*31.5*60 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.