Drevená didaktická kocka Big Playcenter Eichhorn s kockami a aktivitami od 12 mes

Popis produktu

Drevená kocka Big Playcenter od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúcu didaktickú hračku pre všetky deti už od 12 mesiacov. Pestrofarebná kocka je vyrobená z kvalitného dreva s obrázkami zvieratiek, vďaka čomu vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri vkladaní 7 didaktických tvarov do vnútra kocky, hrajú sa s dráhou pre guličku a psíkom s pohyblivými nohami, objavujú otáčací mechanizmus. Didaktická hra pomôže deťom precvičiť si jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Pestré farby im pomôžu s rozvojom fantázie a predstavivosti.

Didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Vkladacia hračka je vyhotovená v príjemných farbách, ktoré sú odporúčané pri malých deťoch, pomáhajú im rozvíjať fantáziu a predstavivosť. Pri vkladaní kociek si rýchlo zlepšia odhad veľkosti jednotlivých kociek, môžu trénovať svoju rýchlosť a reflexy. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Rozmery kocky sú 24*24*24 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená kocka so 7 vkladacími kockami
  • rôzne aktivity pre rozvoj jemnej motoriky
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery24*24*24cm
Rozmery balenia11*29*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.