Drevená detská izba Dovetail Kidsroom Set Tender Leaf Toys 10-dielna súprava s komplet vybavením a doplnkami

Popis produktu

Drevený nábytok do izbičky v domčeku Dovetail je vynikajúca sada dreveného nábytku a doplnkov, ktorá je vhodná pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré potrebuje zariadiť detskú izbičku v domčeku. Zariadenie navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom nádherne vypracované doplnky z prvotriedneho dreva. Bohatá 10-dielna sada sa pýši pravým britským dizajnom v jemných a zároveň sýtych farbách, ktoré vytvoria pri hre na interiérových návrhárov fantastickú atmosféru, plnú kreatívnej zábavy

Izbičku pre bábätko si starostlivé deti vybavia krásnym stolíkom na prebaľovanie, dvoma postieľkami s motívom medvedíkov, okrúhlym stolíkom, stoličkou, koberčekom s obrázkom zajačika, hojdacím kreslom, na ktorého operadle je krásny biely vtáčik, kolíska s figúrkou bábätka a chýbať nesmie ani krásna hojdačka v tvare koníka. Najvyššia kvalita maľovaného zariadenia do izby pre bábätko nadchne chlapcov aj dievčatá, zabaví ich na dlhé roky, je to skvelá voľba k domčekom Tender Leaf Toys, ktoré si môžu deti ľubovoľne zariaďovať podľa svojich predstáv. 

Malí dizajnéri a návrhári si s novým nábytkom užijú množstvo zábavy, pričom objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, ako zariadiť jednotlivé izby na domčeku a tak budú zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane obľúbenou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. S doplnkami sa vydržia hrať dlhé hodiny, nábytok je premyslený do najmenších detailov a nesie v sebe pravý britský dizajn, ktorý pôsobí nesmierne útulne a domácky. Bábika nie sú súčasťou balenia.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená 10-dielna sada doplnkov a nábytku
  • vhodné k detským domčekom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery27*27*10 cm
Celková výška10 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle10
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.