Drevená čerpacia stanica Story Set Janod poschodová s 8 drevenými doplnkami

Popis produktu

Poschodová čerpacia stanica s 8 doplnkami  Story Set francúzskej značky  Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Drevený set hračiek je určený pre chlpacov od 3 do 8 rokov. Drevená čerpacia stanica má 2 poschodia prepojené rampami, obsahuje 8 drevených doplnkov: 4 drevené autíčka, 1 motorku, 2 benzínové pumpy s pracovníkmi čerpacej stanice a samolepky, ktorými si dieťa môže čerpaciu stanicu vyzdobiť. Rozmery čerpacej stanice sú 58*32*45 cm. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí. S touto krásnou hračkou z dreva sa deti zabavia celé hodiny. Doprajte deťom radosť z hry s touto krásnou a kvalitnou hračkou z dreva.

Vďaka bohatému príslušenstvu sa dieťatko zahrá s drevenou poschodovou stanicou s unikátnym francúzskym dizajnom aj samo a pri hre s inými deťmi si aktívne rozvíja komunikačné schopnosti. Dvojposchodová čerpacia stanica patrí do série hračiek Story Set a môžete si ľubovoľne vybrať ďalšie drevené hračky, vďaka ktorým si dieťa bude budovať vlastné malé mestečko. Drevená hračka je dodávaná v praktickom balení. Drevená hračka je vyrobená zo zdravotne neškodných materiálov, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračka z dreva Janod bude celé roky ako nová.

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá prináša deťom prvotriedne hračky z dreva a svoju históriu píše už od roku 1970. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky francúzskej značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia.

Vlastnosti

  • drevená poschodová čerpacia stanica s 8 doplnkami
  • pre deti od 3 do 8 rokov
  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • praktické balenie
  • rozmery 58*32*45 cm
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery58*32*45 cm
Rozmery balenia46*21*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné