Drevená balančná hra s korálikmi Balance Game Friend Eichhorn 11 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevená balančná hra s korálikmi Balance Game Friend od nemeckej značky Eichhorn je skvelá didaktická hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Originálna farebná skladačka je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri skladaní figúrok zvieratiek na hojdačke a presúvaní farebných korálikov, pričom musia dávať pozor na rovnováhu a udržiavať stabilitu. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. 

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Skladačka z dreva je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri ukladaní rôznych kociek a korálikov sa môžu naplno realizovať podľa svojich predstáv. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená balančná hra s kockami a korálikmi
  • 11-dielna drevená sada
  • špičková kvalita
  • nemecký dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery balenia6*24*19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,44 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.