Doplnky pre bábiku Large Accessories Set Corolle v plátenej taške pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Doplnky pre bábiku Large Accessories Set Corolle spríjemnia každú hru s milovanou bábikou Corolle. Ako jediný eshop na trhu do náruče vašich detí vložíme nielen krásnu bábiku z dielne francúzskej značky Corolle, ale aj obrovské množstvo doplnkov, bez ktorých sa hra jednoducho nezaobíde. Súprava doplnkov pre bábiku pozostáva až z 11 doplnkov, ktoré si môžu deti uložiť do praktickej plátenej tašky s krásnym dizajnom. Súprava okrem tašky obsahuje nočník, plienku, podbradník, utierku, krém, cumlík, fľašu s mliečkom, tanier, lyžičku a sušienku. V modernej plátenej taške s rúčkou budú mať deti všetky doplnky na kŕmenie a starostlivosť o bábiku vždy so sebou a hra sa vďaka tomu nemusí skončiť po odchode z domu. S týmito doplnkami Corolle bude hra vášho dieťatka plná krásnych zážitkov.

Do detailov prepracovaná súprava doplnkov Large Accessories Set je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej súprave doplnkov na komplexnú starostlivosť o bábiku.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • 11 doplnkov pre bábiku
  • pre bábiky s veľkosťou 30 cm
  • od 18 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku30 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...