Doplnkové diely Aquaplay oblá časť k vodným dráham - set 2 kusov s tesnením

Popis produktu

Doplnkové diely AquaPlay sú kompatibilné so všetkými vodnými dráhami AquaPlay. V balení sú 2 kusy oblých častí do vodnej hry spolu s tesnením. Oblá časť - doplnkové diely do vodnej hry je vyrobená z kvalitného a ekologického plastu, ktorý je maximálne odolný. Hodí sa ku každej vodnej hre a má kvalitné tesnenie, ktoré pevne drží a voda cez neho nepreteká. Rozmery doplnkových dielov sú 79*52*54 cm. Uvedená cena je za set 2 doplnkových dielov zaobleného tvaru. Ďalšie diely sa vám zídu v prípade, že chcete svojim deťom spojiť viacero vodných dráh.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou

Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie. Deti si tak môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú hru s autíčkami, loďkami, veselými zvieratkami a inými doplnkami. Vďaka kvalitnému tesneniu a doplnkovým dielom je spojenie viacerých dráh veľmi jednoduché. Fantázii sa medze nekladú. 

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery50*13*7 cm
Celková výška13 cm
Rozmery balenia79*52*54 cm
Celková dĺžka50 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.