Popis produktu

Špičkoví dizajnéri Smoby predstavujú originálny francúzsky domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe s nadstavbovým riešením a podlahou, ktorý sa stane na dlhé roky obľúbeným miestom pre chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Zažijú množstvo radostných chvíľ pri hre na profesie - budú riadiť vlastnú reštauráciu, variť v kuchynke, roznášať objednávky, prijímať platby a dokonca sa starať aj o vlastnú záhradku. Postarajú sa o svojich hostí, pripravia im chutné jedlá a naplno využijú všetku svoju fantáziu a predstavivosť. Inovatívny domček sa pýši množstvom doplnkov a príslušenstva, deti ho využijú aj počas záhradných posedení a osláv, ale taktiež aj v interéri, dá sa s ním hrať po celý rok.

Domček so šedou strechou pôsobí ako skutočný, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú plné uzamykateľné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže počas horúcich letných dní bude vnútri príjemný vánok. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, inkasuje peniaze a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách.

V priestrannom interiéri objavia deti kuchynskú linku s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, poličku na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a poličku na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Malí predavači sa spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, pričom nechýba ani replika mikrofóna. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Plne vybavený domček v sebe zahŕňa aj kvalitnú letnú kuchynku so 17 doplnkamipiknikový stolík s lavicami a malí záhradkári ocenia predzáhradku s kvetináčmi, v ktorých si môžu pestovať rôzne bylinky a kvety. Záhradka sa dá umiestniť kamkoľvek, dieťa si ju prispôsobí podľa svojich potrieb a predstavivosti. Súčasťou domčeka je aj zvonček, ktorým návšteva ohlási svoj príchod, ďalej odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, ktorá sa dá umiestniť na tú stranu domčeka, ktorá vám najviac vyhovuje. Súčasťou je aj praktická krhlička na polievanie. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby.

Malých nezbedníkov potešia celé dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára a dizajnovými otvormi, ktoré počas slnečných dní vytvárajú originálny efekt lúčov (súčasťou sú aj polovičné dvere, dajú sa vymieňať). V balení sa nachádza aj kvalitná plastová podlaha, ktorá má multifunkčné využitie - dá sa využiť na vytvorenie podlahy v domčeku, terasy alebo aj chodníka k domčeku. Plastovú podlahu tvorí 18 štvorcov (celková plocha 3,6 m2), ktoré sa spájajú klipsňovým spôsobom bez náradia. Podlaha je vyrobená z prvotriedneho 100% recyklovateľného plastového materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Je vzdušná a zároveň tvorí ochrannú vrstvu medzi domčekom a zemou, v exteriéri umožňuje deťom chôdzu po rovnom povrchu, pričom majú nohy na čistom podklade. Podlaha je ošetrená anti UV filtrom a je nešmykľavá.

Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • nadčasový domček s reštauráciou a obchodom
 • súčasťou aj letná kuchynka so 17 doplnkami
 • elektronický zvonček
 • piknikový stôl s lavicami
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • plné uzamykateľné dvere
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • kvalitná plastová podlaha
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • moderný francúzsky výrobok

Ak sa neviete pri kúpe rozhodnúť, možno vám pomôže sprievodca výberom detského domčeka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.