Popis produktu

Domček pre záhradníka Garden House z dielne francúzskych dizajnérov Smoby sa stane obľúbeným relaxom pre všetky deti už od 2 rokov. Záhradný domček pôsobí realisticky, jeho povrch je vytvarovaný do reliéfu z kameňa a dreva. Je vybavený plnými uzamykateľnými dverami s otvorom na listy od poštára a pre návštevy je pripravený elektronický zvonček na batérie. O príjemný vánok sa v domčeku postarajú 2 klasické okná (jedno s otvárateľnými okenicami) a 2 so štýlovými okrúhlymi okienkami ako na lodných kajutách. Súčasťou domčeka je aj moderná 21-dielna sada záhradných doplnkov, s ktorými sa dieťa zahrá na záhradníka, vypestuje si bylinky a kvety. Domček dokážete kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky. 

Jedna stena domčeka je vybavená záhradnou mriežkou, na ktorú sa dajú upevniť až 4 kvetináče pomocou upevňovacích objímok. V sade sa nachádza celkovo 6 klasických kvetináčov (3 červené, 3 modré) a 1 veľký hranatý, s obsahom až 25 litrov a rozmermi 23*20*59 cm. Detičky sa potešia aj vtáčiemu kŕmidlu, do ktorého nasypú vtáčikom chutný zob. Pri práci sa záhradkári spoľahnú na krhličku, hrabličky, lopatku, sadič, k dispozícii majú aj plastové značky, na ktoré si napíšu typ zasadenej rastlinky a zapichnú ich do určeného kvetináča. Poznámky a dôležité dátumy si poznačia na šedú tabuľku, ktorú pripevnia na stenu domčeka. Skvelou súčasťou je aj listovací sprievodca s obrázkami, ktorý sa tiež pripevňuje na stenu domčeka a obsahuje dôležité tipy a triky pre výsadbu. Dajú sa naň dokonca prichytiť balenia so semiačkami. 

Deti sa pri hre na záhradníkov môžu spoľahnúť aj na záhradný stolík, ktorý je uchytený na okne. Ponúka dostatočný úložný priestor pre záhradné náradie a jeho veľká pracovná plocha uľahčuje deťom sadenie rastliniek do kvetináčov, presádzanie, výmenu substrátu, jednoducho všetky úkony, nevyhnutné pre starostlivosť o záhradu. Odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody pripraví chlapcom a dievčatám realistický zážitok, vďaka ktorému budú mať vlastný zdroj vody. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. Odtiaľ si vodu jednoducho napustia do krhličky.

Občerstvenie či obed si detičky vychutnajú pri vonkajšom piknikovom stolíku s 2 lavicami (dá sa umiestniť aj z vnútornej strany domčeka, v prípade nepriaznivého počasia). Na deti, ktoré sa rady hrajú na kuchárov, čaká vonkajšia kuchynka s drezom s kohútikom na umývanie riadu a otočnými gombíkmi. Bohatá sada 17 kuchárskych doplnkov v sebe skrýva tanieriky, príbory, nožík, napichovaciu vidličku, lopatku na miešanie, hrniec s pokrievkou, poháriky a párky.

O príjemný tieň počas slnečných letných dní sa postará slnečník Sunshade, ktorý sa dá pripevniť o piknikový stolík alebo používať samostatne. S domčekom sa vaši najmenší zabavia aj po západe slnka - vďaka nabíjateľnej solárnej lampe Nomad. Je prenosná, osvetlí okolie domčeka, využitie nájde pri akejkoľvek aktivite v záhrade. Dá sa pripevniť na domček tak, aby priamo osvetľovala vstup do domčeka. Lampa je vybavená 3 LED žiarovkami s bielym svetlom, disponuje batériami s kapacitou 500 mAh - 3,7 V. Solárna lampa je odolná voči striekajúcej vode, spĺňa kritériá štandardu IP54.

Deti ocenia aj kvalitnú plastovú podlahu s textúrou dreva s rozlohou 4,8 m2, ktorú tvorí sada 24 šedých štvorcov, ktoré sa jednoducho spájajú klipsňovým spôsobom bez náradia. Podlaha je vyrobená z prvotriedneho 100% recyklovateľného plastového materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Je vzdušná a zároveň tvorí ochrannú vrstvu medzi domčekom a zemou, v exteriéri umožňuje deťom chôdzu po rovnom povrchu, pričom majú nohy na čistom podklade. Podlaha je ošetrená anti UV filtrom, takže si zachová krásne farby aj po dlhom čase a taktiež má protišmykovú ochranu.

Domček pre deti je vyrobený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, sivej, modrej a béžovej farby a krásny vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. 

Rozmery tohto domčeka sú 129*132*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom vďaka veľkým plastovým súčiastkam a dielmi. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Pôžitok z hry v domčeku je umocnený priestranným interiérom, deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja socializáciu, komunikačné schopnosti, kreativitu a fantáziu, pomocou hier napodobňujú dospelých. Získavajú pocit zodpovednosti, starajú sa o čistotu v domčeku, vytvárajú si správny vzťah k životnému prostrediu, učia sa chrániť prírodu.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • záhradný domček s množstvom doplnkov
 • rozšíriteľný, možnosť dokúpenia ďalších doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • elektronický zvonček funguje na batérie 2 x AAA/LR03 batérie (nie sú súčasťou balenia)
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery129*132*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť25,93 / 29,13 kg
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.