Domček Záhradník Neo Floralie Smoby so zvončekom, komínom a záhradka so stolom a dvoma stoličkami

Popis produktu

Domček Záhradník Neo Floralie od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný domček do záhrady, s ktorým sa zabavia chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový domček sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a pevnými dvojitými stenami, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Domček je ladený v červenom, zelenom, bielom a šedom vyhotovení a svoje žiarivé farby si zachová po dlhé roky vďaka anti UV filtru, ktorý chráni farby pred vyblednutím. Realistický domček pre deti je pevný a bezpečný a navyše krásne zapadne na každý dvor a záhradu.

Pri vstupných dverách je elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Priestranný interiér je ako stvorený na rôzne hry a zábavu a počas horúcich letných dní v ňom budú mať deti dostatok čerstvého vzduchu. Súčasťou domčeka je mriežkované oknookno so zatvárateľnými okenicami, dve okná so vsadenými kvetináčmi a veľká kuchynská linka, na ktorej si malí kuchári môžu pripravovať rôzne dobroty. Pred vstupom do domčeka čaká na deti záhradka s kvetináčmi v červenej farbe, v ktorých si môžu pestovať svoje vlastné kvetinky a bylinky.

V záhradke sa deti môžu posadiť na sadu 2 stoličiek KidChair, ktoré majú nosnosť až 50 kg a svoje žiarivé farby si vďaka anti UV filtru zachovajú po dlhé roky. Samozrejme, chýbať nemôže ani záhradný stolík KidTable, na ktorom sa chlapci aj dievčatá môžu najesť, hrať rôzne hry, kresliť si obrázky alebo pri ňom jednoducho oddychovať. Výška stolíka je 45 cm, takže naň ľahko dosiahnu aj malé deti, je pevný a odolný. Rozmery stolíka sú 76*52*45 cm a jeho váha je iba 3,9 kg, takže sa ľahko premiestni, kam bude treba.

Polovičné dvere v prednej časti domčeka majú v sebe zabudovaný otvor na listy od poštára, vďaka ktorému si môžu deti navzájom posielať rôzne kresby a odkazy. Záhradný domček má krásne tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhľadom dreva na stenách. Šedá strecha pôsobí realisticky, jej súčasťou je aj zelený komín a biele bočné steny domčeka majú klasický tehlový reliéf. Originálny francúzsky dizajn zaujme všetky deti na prvý pohľad. Pri hre v domčeku si deti rozvíjajú sociálne vzťahy, taktiež komunikačné a jazykové schopnosti, napodobňujú dospelých pri hre na rôzne profesie, učia sa zodpovednosti. Výrazné farby domčeka podnecujú fantáziu a predstavivosť. Domček sa dá využiť nielen v exteriéri, ale taktiež aj v interiéri.

Záhradný domček pre deti má rozmery 185*109*148 cm.  Celková výška domčeka je 148 cm. Elektronický domček funguje na batérie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domček sa dá jednoducho poskladať aj rozložiť. Domček Neo Floralie vydrží deťom celé roky, pri výrobe boli použité prvotriedny plastový materiál, ktorý je jemný, zamatový na dotyk a zároveň sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. 

Vlastnosti

 • originálny domček do interiéru aj exteriéru
 • stabilná a odolná konštrukcia s dvojitými stenami
 • záhradka s kvetináčmi
 • 2 stoličky KidChair
 • stolík KidTable
 • praktická kuchynská linka
 • polovičné dvere s otvorom na poštu
 • súčasťou je aj komín
 • elektronický zvonček
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • výška 148 cm
 • vhodný aj pre hru viacerých detí
 • nádherné žiarivé farby s anti UV filtrom
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozmery balenia144*40*87 cm
Celková dĺžka185 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné