Domček Záhradník Neo Floralie Smoby so zvončekom komínom a záhradka s dvoma stoličkami

Popis produktu

Domček Záhradník Neo Floralie od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný domček do záhrady, s ktorým sa zabavia chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový domček sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a pevnými dvojitými stenami, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Domček je ladený v červenom, zelenom, bielom a šedom vyhotovení a svoje žiarivé farby si zachová po dlhé roky vďaka anti UV filtru, ktorý chráni farby pred vyblednutím. Realistický domček pre deti je pevný a bezpečný a navyše krásne zapadne na každý dvor a záhradu.

Pri vstupných dverách je elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Priestranný interiér je ako stvorený na rôzne hry a zábavu a počas horúcich letných dní v ňom budú mať deti dostatok čerstvého vzduchu. Súčasťou domčeka je mriežkované oknookno so zatvárateľnými okenicami, dve okná so vsadenými kvetináčmi a veľká kuchynská linka, na ktorej si malí kuchári môžu pripravovať rôzne dobroty. Pred vstupom do domčeka čaká na deti záhradka s kvetináčmi v červenej farbe, v ktorých si môžu pestovať svoje vlastné kvetinky a bylinky. V záhradke sa deti môžu posadiť na sadu 2 stoličiek KidChair, ktoré majú nosnosť až 50 kg a svoje žiarivé farby si vďaka anti UV filtru zachovajú po dlhé roky.

Polovičné dvere v prednej časti domčeka majú v sebe zabudovaný otvor na listy od poštára, vďaka ktorému si môžu deti navzájom posielať rôzne kresby a odkazy. Záhradný domček má krásne tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhľadom dreva na stenách. Šedá strecha pôsobí realisticky, jej súčasťou je aj zelený komín a biele bočné steny domčeka majú klasický tehlový reliéf. Originálny francúzsky dizajn zaujme všetky deti na prvý pohľad. Pri hre v domčeku si deti rozvíjajú sociálne vzťahy, taktiež komunikačné a jazykové schopnosti, napodobňujú dospelých pri hre na rôzne profesie, učia sa zodpovednosti. Výrazné farby domčeka podnecujú fantáziu a predstavivosť. Domček sa dá využiť nielen v exteriéri, ale taktiež aj v interiéri.

Záhradný domček pre deti má rozmery 185*109*148 cm.  Celková výška domčeka je 148 cm. Elektronický domček funguje na batérie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domček sa dá jednoducho poskladať aj rozložiť. Domček Neo Floralie vydrží deťom celé roky, pri výrobe boli použité prvotriedny plastový materiál, ktorý je jemný, zamatový na dotyk a zároveň sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. 

Vlastnosti

 • originálny domček do interiéru aj exteriéru
 • stabilná a odolná konštrukcia s dvojitými stenami
 • záhradka s kvetináčmi
 • 2 stoličky KidChair
 • praktická kuchynská linka
 • polovičné dvere s otvorom na poštu
 • súčasťou je aj komín
 • elektronický zvonček
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • výška 148 cm
 • vhodný aj pre hru viacerých detí
 • nádherné žiarivé farby s anti UV filtrom
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozmery balenia144*40*87 cm
Celková dĺžka185 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné