Domček s obchodom Sweety Corner Playhouse Smoby s potravinami a sladkosťami 18 doplnkov s UV filtrom od 2 rokov

Popis produktu

Domček s obchodom Sweety Corner Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. V prednej časti domčeka sa nachádzajú polovičné dvere, bočné steny sú vybavené 2 oknami so žalúziou a 1 posuvnou okenicou, takže si v ňom budú deti užívať príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Domček vo farebnej kombinácii modrej, bielej a šedej pôsobí moderne a nadčasovo, ozdobí každú záhradu a dvor, vďaka anti UV filtru jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania.

Detský domček poslúži deťom zároveň aj ako obchodík so sladkosťami - na streche je emblém s obrázkami sladkostí a nápisom Sweety Corner, rovnaký nápis je aj na polovičných dvierkach. Výdajné okienko je vybavené pultíkom z  vonkajšej strany obchodíka, z vnútornej strany sa nachádza kuchynka s otvárateľnou pokladňou a dávkovačom zmrzliny. Na posuvnú okenicu si môžu malí obchodníci napísať ceny a po ukončení predaja ju jednoducho zatiahnuť. Pri obsluhe a príprave pochúťok sa deti spoľahnú na sadu 18 doplnkov, v ktorej nájdu platobný terminál, platobnú kartu, pokladničné doklady, kávu v poháriku, sladké posýpky, 2 kornútiky s kopčekom zmrzliny, tanierik s príborom, panvicu s funkciou otáčania a 2 palacinky. 

Žalúzie umožňujú v domčeku plynulé prúdenie čerstvého vzduchu a vytvárajú polotieň. Šedá strecha pôsobí realisticky vďaka imitácii strešnej krytiny. Domček má pevné steny, je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 105*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v exteriéri aj interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie. 

Domček Sweety Corner prináša deťom vynikajúce zážitky pri hre na povolanie obchodníkov, kuchárov a zákazníkov v pohodlí vlastnej záhrady. Vďaka hrám na rôzne povolania si deti rýchlejšie rozvíjajú komunikačné zručnosti, rozširujú slovnú zásobu a približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Učia sa, ako sa používajú predmety každodennej potreby, získavajú sebavedomie a dokážu si vytvárať lepšie a pevnejšie sociálne väzby. Nádherný vzhľad domčeka a množstvo doplnok navyšu u detí podporuje rozvoj fantázie a predstavivosti.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

  • plastový domček najvyššej kvality
  • s obchodíkom s 18 doplnkami
  • 2 okná so žalúziami a 1 posuvnou okenicou
  • strecha s imitáciou strešnej krytiny
  • podľa návrhu popredných francúzskych dizajnérov
  • je pevný a stabilný
  • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • oblé hrany, zamatovo jemný plast
  • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery105*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterÁno
Hmotnosť14,1 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.