Domček Pretty Sunny Flowers House Smoby s okenným parapetom a kvetináče s doplnkami s 2 oknami a 2 žalúziami UV filter od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Sunny Flowers je nádherný záhradný domček z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, ktorý si obľúbia chlapci aj dievčatá už od 2 rokov. Štýlový a nadčasový domček ponúkne deťom 2 okná s 2 žalúziami praktické polovičné dvere, vďaka ktorým bude v domčeku príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže si zachová svoje žiarivé farby aj po rokoch používania. Praktický okenný parapet poteší každého malého záhradníka, ktorý si na ňom môže v 3 kvetináčoch vypestovať kvety. Pri sadení bude mať k dispozícii aj malú lopatku a hrabličky.

Záhradný domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - vysokú pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, pričom je jeho celková výška 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Domček je skladný, umožňuje bezproblémovú montáž a demontáž.

Špeciálne tvarovaný reliéf na domčeku pripomína stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na stenách sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými žltými dverami a na bielej stene sa nachádzajú aj 2 otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Cez žalúzie prúdi do domčeka čerstvý vánok a vytvárajú polotieň. Strecha je v originálnej sivej farbe s imitáciou strešnej krytiny, takže si budú malí nezbedníci pripadať ako v skutočnom dome.

Domček Sunny sa radí medzi najmodernejšie domčeky, vyniká prvotriednou kvalitou a pravým francúzskym dizajnom. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania, udržiavajú domček v čistote, približujú sa svetu dospelých. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásne farby na domčeku u detí navyše podporujú rozvoj fantázie a predstavivosti, chlapci aj dievčatá si vytvárajú svoje vlastné príbehy a zážitky, na ktoré budú dlho spomínať.

Francúzsky Smoby prináša deťom tie najkvalitnejšie plastové hračky už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

 • plastový domček v špičkovej kvalite
 • nevšedné farebné vyhotovenie s anti UV filtrom
 • 2 okná s 2 žalúziami
 • odolné dvojité steny
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • záhradnícky okenný parapet s 3 kvetináčmi a náradím
 • na vývoji sa podieľali francúzski dizajnéri
 • vysoká pevnosť a stabilita, odoláva vplyvom počasia
 • do interiéru aj exteriéru
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • oblé hrany, zamatovo jemný plast
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.