Domček Priateľov Smoby s kuchynkou a elektronickým zvončekom

Popis produktu

Domček Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby je fantastický domček do záhrady, s ktorou sa zahrá aj viacero detí. Steny domčeka sú biele, so sivými, oranžovými a zelenými prvkami. Vďaka originálnemu farebnému prevedeniu domček Smoby krásne zapadne na každý dvor či záhradu. Domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný. Záhradný domček má hmotnosť 33,5 kg a preto odoláva vplyvom počasia, stojí pevne a stabilne. Celková výška domčeka je 172 cm. Jeho pôdorys má rozmery 221*155 cm. Zaujímavým detailom domčeka je kuchynka, ktorá v sebe zahŕňa drez so stojanom na riad a s niekoľkými vešiakmi na zavesenie kuchynského náradia. 

Aby bola hra v domčeku maximálne realistická, domček prichádza so súpravou riadikov a príborov pre dvoch. Pomocou nich si deti navaria v kuchynke obed a potom sa môžu najesť pri piknikovom stolíku. Piknikový stôl s lavičkami je tiež súčasťou detského domčeka. Dá sa využiť aj ako jedálenský kútik vo vnútri domu. V prednej časti domčeka sú otvárateľné dvierka, 2 veľké okná a 1 okno na vrchu. Kuchynka je s vnútornou časťou prepojená otvárateľným okienkom, cez ktoré sa dá servírovať pripravené jedlo. Pod druhým veľkým oknom sa nachádza kvetináčik, kde si deti môžu nasadiť kvietky a starať sa o ne. Bočný stôl má rozmery 55*38 cm a lavička 23*16 cm. Otvor na dverách má výšku 91 cm a šírku 41 cm. Súčasťou balenia sú batérie 2 x AAA/1,5V/LR03.

Zadná časť domčeka má dvojité mriežkované dvere, 2 veľké okná a 1 malé okienko vo vrchnej časti. Obľúbenou súčasťou detského domčeka je elektronický zvonček, ktorým sa môže ohlásiť každá návšteva. Deti milujú realistické hry a práve zvonček a vybavená kuchynka umocňujú zážitok z hry na domácnosť. Špeciálnou vlastnosťou domčeka Smoby je anti UV filter, ktorý chráni plast pred slnečným žiarením. Je zárukou toho, že farby na domčeku vydržia dlhé roky ako nové. Domček je vhodný pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov, ale zahrajú sa s ním aj staršie deti. Dá sa poskladať aj rozložiť veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi.

Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. Farby na plastovom domčeku sú výrazné a žiarivé, preto podnecujú detskú fantáziu. Detský domček pochádza od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je výrobcom veľmi kvalitných a jedinečných plastových hračiek. Smoby je najkvalitnejší výrobca záhradných domčekov, ale aj mnohých ďalších hračiek. Plast na hračkách Smoby je zamatový na dotyk. Hrany na hračkách Smoby sú zaoblené, aby sa predišlo zraneniu detí počas hry. Spĺňajú tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti, preto je aj domček Smoby pre vás tou najlepšou voľbou. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Vlastnosti

 • unikátny detský domček s kuchynkou
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • piknikový stôl s lavičkami
 • súprava riadu s príbormi pre dvoch
 • elektronický zvonček na dverách
 • výška 172 cm
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,50 kg / 39,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.