Popis produktu

Ekologický domček Priateľov v prírodných farbách Friends House Evo od francúzskeho výrobcu Smoby zaujme každé dieťa už od 3 rokov. Záhradný domček v prírodných farbách ponúkne chlapcom a dievčatám rozsiahly priestor na hranie, takže sa doň zmestia aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou so zeleným komínom, zadnými polovičnými dverami, prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Domček disponuje 6 oknami s 2 otáčateľnými okenicami, otvárateľnou poštovou schránkou a elektronickým zvončekom.

Odkvap so zberačom dažďovej vody umožní deťom kedykoľvek poliať kvety, ktoré si vypestujú vo veľkom kvetináči. Zahrajú sa aj na kuchárov s vonkajšou kuchynkou so 17 doplnkami, pričom svojich hostí môžu usadiť na stoličku a lavicu pri stolíku so slnečníkom, ktorý v priečinku skrýva 4 spoločenské hry. Počas horúcich dní deti ocenia sprchovú hlavicu, šmykľavku s dĺžkou šmyku 90 cm a vodný tunel, takže si počas leta užijú chladivé osvieženie. Domček je vybavený aj meteorologickou súpravou pre sledovanie počasia, v ktorej sa nachádza zrážkomer, zvonkohra a vetromer.

Francúzsky domček s povrchom v tvare reliéfu z dreva a tehál je vyrobený ekologickým spôsobom. Pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, šedej a béžovej farby a o jeho nádherný vzhľad sa postará UV filter, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu, stabilná konštrukcia zaručí deťom bezpečnosť pri hraní.

Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, pričom jeho celková výška je 162 cm. S veľkými plastovými dielmi a skrutkami poskladáte domček veľmi rýchlo a jednoducho, bez akýchkoľvek problémov. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Hra v domčeku u detí rozvíja socializáciu, komunikačné schopnosti, kreativitu a fantáziu, pomocou hier napodobňujú dospelých. Ekologický domček z kolekcie Smoby Green zároveň deti vedie k zodpovednému vzťahu k prírode, učia sa chrániť životné prostredie.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

  • ekologický domček do záhrady (pri výrobe sa použilo 50% recyklovaného materiálu)
  • realistický vzhľad
  • pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov
  • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
  • pevné dvojité steny
  • UV filter chráni farby pred vyblednutím
  • celková výška 162 cm
  • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
  • záhradná hadica nie je súčasťou balenia
  • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.