Domček My Little Farm House Starplast s okenicami od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček My Little Farm House je krásny priestranný domček pre deti od 2 rokov. Počas horúcich letných dní robí príjemný chládok a tieň.  Domček je vzdušný a preto má zároveň dostatok veľkých okien, aby cez neho prefukoval svieži vánok a prenikalo dostatok svetla. Deti sa v ňom cítia príjemne, hrajú sa v tieni na zemi, prípadne ak im dáme dnu stôl,  môžu si kresliť, obedovať, alebo sa hrať v detskom domčeku na návštevy. Bezpečnosť domčeka zaručujú jeho odolné plastové steny. Dieťa strávi hrou dlhé hodiny, a bude ho sprevádzať počas jeho celého detstva. 

Každé okno má otvárateľné okenice, a celý domček môžeme veselo vyzdobiť nálepkami. Starplast My Little Farm House má výšku 127 cm a pôdorys 118*106 cm. Je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, ktoré vám vydržia dlhé roky. Domček pre deti má jednoduchú montáž a demontáž. Je priestranný a prevedený v krásnych sviežich farbách zelenej žltej a červenej farby. Perfektne zapadne do vašej záhady či na dvor. Vonkajšie steny domčeka majú pekný tvar pripomínajúci imitáciu dreva a reálneho domčeka. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery118x106x127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia129*103*12 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.