Domček My House Smoby s elektronickým zvončekom a UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Smoby detský domček My House má pevné dvojité steny a stabilnú stavbu. Domček pre deti je prevedený so zaujímavými detailmi a má reliéf, pripomínajú reálny domček. Je to krásny detský domček čistých tvarov, s otváracími červenými okenicami a s okrúhlym oknom. Elektronický zvonček pri dverách funguje na batérie a vydáva nádherné melódie pri príchode návštevy. Značka Smoby je zárukou bezpečnosti, kvality a odolnosti. Francúzsky výrobca hračiek poskytuje dlhoročnú kvalitu európskeho štandardu. Domček je prevedený v krásnej farebnej kombinácii bielej, zelenej červenej a sivej farby. Konštrukcia domčeka má vysokú bezpečnosť a pevnosť. Kľučka a zámok na dverách sú funkčné, dvere sa dajú kľúčom zamykať a cez malé okrúhle okienko je vidieť kto prichádza. Jasnú zelenú farbu pekne dopĺňa matná biela a šedá, a svoj šmrnc mu dodávajú červené doplnky. Domček má čisté tvary, funkčnosť a stabilnosť. Je to ideálny domček pre deti od 2 rokov. Výšku domčeka pre deti je 135 cm, dĺžka 120 cm a hĺbka 115 cm. Rozmery dverí na domčeku sú 95*41 cm.

Pekne sa s ním vyhrá aj viac detí. Tento produkt spĺňa prísne kritéria kvality a odolnosti a je nositeľom certifikátu. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je, v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie.

Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti.

DARČEK: Pri objednaní domčeka Smoby My House dostanete darček v podobe 50 ks plastových loptičiek.

Vlastnosti

 • jedinečný záhradný domček pre deti
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • vhodný na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje tehly, strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • elektronický zvonček a 2 dvierka do domčeka
 • zamykateľné dvere s kľúčom
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby, ktoré vyniknú na vašom dvore
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami pre maximálne bezpečnú hru
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • celková výška 135 cm
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť24,50 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.