Domček My House Smoby so zvončekom a UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Domček pre deti Smoby My House s tradičným dizajnom je vybavený dvoma oknami s okenicami a dvoma dverami. Na zadnej stene domčeka pre deti sa nachádza ďalšie okienko a v prednej časti sú veľké dvere. Plastové časti domčeka pre deti sú obohatené o anti UV filter, ktorý zaručuje odolnosť materiálu a trvanlivosť farieb na dlhú dobu. Krásne svieže a trendy farby detského domčeka perfektne zapadnú do vašej záhrady. Na stenách domčeka pre deti sú imitácie tehiel a pekné kvetiny. Je vhodný pre deti od 2 rokov. Dvere domčeka sa dajú zamknúť kľúčom. Detský domček má vlastný elektronický zvonček, ktorý vydáva peknú melódiu. Detský domček je prevedený v kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby. Tento krásny produkt výrobcu Smoby je francúzsky výrobok, vyrobený s francúzskou precíznosťou a dokonalosťou. Rozmery domčeka pre deti 135*115*120 cm a jeho výška je 135 cm. Domček pre deti je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Má skvelé inovatívne prvky, a preto poskytuje deťom maximálny pôžitok a radosť z hry, a komfortné používanie. Odolnosť a vlastnosti domčeka boli testové, a je držiteľom známok kvality. Domček je stabilný, bezpečný a vhodný na hranie pre 2 a viac detí.

Domček pre deti Smoby My House sa perfektne hodí do vašej záhrady či na dvor, je dostatočne priestranný a presvetlený. Zaručuje pohodlnú hru pre vaše deti. Značka Smoby je zárukou kvality s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti výroby detských hračiek. ​​Domček pre deti je vyrobený v odolného plastového materiálu, ktorý je ozdobený pekným reliéfom. Povrch detského domčeka obsahuje jedinečný anti UV filter, ktorý chráni farby domčeka pred vyblednutím a tak zostanú krásne žiarivé počas dlhých rokov. Jedinečnosť anti UV filtra je v tom, že domček vyzerá aj po rokoch stále ako práve vybalený z krabice. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. Po rozložení domček pre deti nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať že vám bude doma zavadzať. Stabilita domčeka je zaručená vďaka kvalitným plastovým materiálom, ktoré sú pevné a majú odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jeho hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť domčeka vyrobeného podľa európskeho štandardu.

Francúzska značka Smoby je zárukou kvality, ktorá je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Hra v detskom domčeku je atraktívna pre všetky deti v rôznom veku. Vedia sa v ňom hrať dlhé hodiny spolu so svojimi kamarátmi či súrodencami. Domčeky pre deti Smoby patria k najkvalitnejším na trhu, vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalite. Pôžitok z hry v domčeku je jedinečný vďaka dôslednému ergonomickému riešeniu a deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v detskom domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček Smoby je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Smoby bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Dvere do domčeka majú výšku 95 cm a šírku 41 cm.

Vlastnosti

 • jedinečný záhradný domček pre deti
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • vhodný na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje tehly, strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • elektronický zvonček a 2 dvierka do domčeka
 • zamykateľné dvere s kľúčom
 • dostatočne priestranný pre viac detí
 • nádherné žiarivé farby, ktoré vyniknú na vašom dvore
 • plast so špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni pred vyblednutím
 • so zaoblenými hranami pre maximálne bezpečnú hru
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • celková výška 135 cm
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*115*120 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť23,40 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.