Domček Mademoiselle House Janod textilný

Popis produktu

Janod textilný domček Mademoiselle House je úžasná hračka pre dievčatá od 3 do 8 rokov. Domček na hranie má rozmery 116*85*117 cm, s celkovou výškou 117 cm je ideálny pre všetky malé dievčatká. Domček má farebné prevedenie v ružových odtieňoch, sú na ňom krásne pestré kresby a obrázky, má 5 otvorov. Dievčenský domček je textilný, teda ľahký na prenos, môžete ho svojim malým ratolestiam postaviť hocikde v záhrade alebo na dvore a zaručíte im tak hodiny plné zábavy a vymýšľania. Detský textilný domček pomáha rozvíjať detskú fantáziu, kreativitu a tvorivosť. Domček pre dievčatá je nadčasová hračka v krásnych farbách, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý vzdelávací význam, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Dievčatá si vymýšľaním rôznych príbehov v domčeku rozvíjajú fantáziu a tvorivosť, starostlivosťou o domácnosť sa približujú svetu dospelých. Detský domček Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbených prostriedkom na hru každého dievčatka. Deti budú mať vďaka domčeku dostatok súkromia na hru a budú pri tom na čerstvom vzduchu.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky najprísnejšie bezpečnostné štandardy a predpisy. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti už desiatky rokov. Za kvalitou francúzskej značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detský textilný domček
  • rozmery 14,5*13,5*8,5 cm
  • s otváracími oknami a dverami
  • v ružových odtieňoch
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • ideálny na rozvoj jemnej motoriky, hmatovej citlivosti, fantázie a kreativity
  • deti sa približujú svetu dospelých
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery116*85*117 cm
Celková výška117 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.