Domček Happy House PalPlay od 24 mes

Popis produktu

PalPlay detský domček Happy House je veľmi obľúbený detský domček na záhradu. Je prevedený v sviežich červeno-žlto-modrých farbách. Výška domčeka pre deti je 115 cm, pričom výška dverí je 89 cm. Domček má klasický obdĺžnikový pôdorys s rozmermi 130*109 cm a šikmú červenú strechu. Bočné steny sú zdobené kvetinkami, zábradlím s vodovodným kohútikom. Domček pre deti má otvárateľné dvojkrídlové bohato členené okná, ktoré držia na pevných pántoch. Priečelie domu má veľké okno, pod ktorým je motív zábradlia.

Hneď vedľa neho sú vysoké dvere, ktoré majú oblúkovité zakončenie s trojuholníkovými otvormi na vetranie. Domček pre deti má farebnú kľučku a poštovú schránku na vhadzovanie listov pre malého obyvateľa domčeku. Zadná strana domčeka má veľké priestranné okno, čo zabezpečuje dostatok sviežeho vzduchu vo vnútri aj počas teplých letných dní. Vhodný pre deti od 2 rokov. Domček pre deti je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov a farby sú odolné voči vyblednutiu. Domček perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Výhodou detského domčeka je jeho jednoduchá montáž a demontáž.  

Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery130x109x115 cm
Celková výška115 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.