Domček Galilee Village House Starplast žlto-červený od 24 mes

Popis produktu

Starplast detský domček Galilee Village House má obdĺžnikový pôdorys s rozmerom 140*108 cm. Jeho výška je 115,5 cm.  Má zaujímavé asymetrické prevedenie. Priečelie domčeka pre deti hneď pod šikmou strechou je zdobené hodinami a pod nimi je otvor s poštovou schránkou a obrázkom listu. Vedľa je veľké okno s otvárateľnými okenicami a obdĺžnikovým kvetináčom na pestovanie kvetiniek. Ak zasadíte do zeme kvetináča semienka kvetov, dieťa ich polieva a pozoruje rast kvetín. Dvere detského domčeka sú polovičné.

Obe bočné strany detského domčeka majú okrúhle okná a sú zdobené reliéfom plotu, stromu a mačičky s kvetinkami. Zadná strana detského domčeka má dve vysoké okná, ktoré sú členené na menšie okná a pod jedným z nich je kvetináč. Vďaka množstvu okien je celý domček svetlý a prúdi v ňom čerstvý vzduch aj cez horúce letné dni, keď deti uvítajú chladný tieň v domčeku a hrajú sa v ňom. Domček je pre jedno ale aj viac detí od 2 rokov. Domček pre deti Starplast je vyrobený  v krásnych farbách žltej, zelenej a červenej. Je vhodný pre malé dievčatká i chlapčekov.

Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok.  Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery140*108*115,5 cm
Celková výška115,5 cm
Rozmery balenia134*104*13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.