Domček Chef House PalPlay s kuchynkou

Popis produktu

PalPlay detský domček na hranie je 111 cm vysoký. Prevedenie domčeka pre deti je v krásnych sviežich pastelových odtieňoch modrej, ružovej, zelenej a oranžovej a hnedej farby. Okrem krásnych farieb má aj otvárateľné okenice a záhradné dvojkrídlové vchodové dvere. Rozmery detského domčeka sú 101*105*111 cm. Bezpečnosť domčeka je zaručená vďaka pevnosti plastových stien domčeka. Stane sa krásnym doplnkom vašej záhrady alebo dvora. Deti strávia hrou v domčeku dlhé hodiny a stane sa súčasťou ich detstva.

Z jednej strany domčeka je kuchynský pult, s otvárateľnými dverami na rúre a drezom. Z druhej strany je malá predzáhradka, so šikmou strechou. Domček pre deti od výrobcu kvalitných detských hračiek PalPlay je svetlý, vzdušný a priestranný. Je vhodný pre deti od 3 rokov. Detský domček je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. V tomto krásnom farebnom domčeka sa pohodlne zahrá jedno a viac detí. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby.

Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery101*105*111 cm
Celková výška111 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.