Domček pre bábiku Baby Nurse Doll's Play Center Smoby a nočný úbor s plienkami

Popis produktu

Set domček pre bábiku Baby Nurse a krásny nočný úbor s plienkami je výborná sada hračiek pre všetky starostlivé dievčatká od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, učia sa starostlivosti o druhých a rozvíjajú si sociálne cítenie. Sada hračiek je v ponuke za zníženú cenu, takže pri nákupe ušetríte a vaše deti sa budú tešiť z nových, nadčasových hračiek. Výrobca Smoby spája v hračkách pravý francúzsky dizajn, bezpečnosť a kvalitu vďaka najmodernejším výrobným postupom.

Domček pre bábiku Baby Nurse Doll's Play Center Smoby trojkrídlový s 23 doplnkami pre bábiku

Detský domček pre bábiku Baby Doll´s Play Center je vynikajúca multifunkčná hračka, ktorá poskytuje deťom mimoriadne veľký priestor pre hry s bábikou. Domček pre bábiky je vhodný pre dievčatká od 3 rokov a pozostáva z troch hracích častí. Malá mamička môže kúpať svoju bábiku v kúpeľni s ružovou vaničkou, ktorá je doplnená o sprchu z limitovanej Zlatej edície. Súčasťou domčeka e aj prebaľovací pultík, ktorý je hneď vedľa vaničky. Svoju bábiku dievčatko nakŕmi v kuchyni v jedálenskej stoličke a potom ju môže položiť do postieľky, nad ktorou je aj kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Domček pre bábiky je v krásnych odtieňoch ružovej, ktorú dopĺňa sivá farba. Pre tento domček je vhodná bábika s maximálnou výškou 42 cm, ktorá nie je súčasťou balenia. 

Dieťa má v kuchynke k dispozícii umývadlo a bohatú sadu 23 doplnkov ako hrniec s pokrievkou, tanierik v tvare srdiečka s lyžičkou na kŕmenie, fľašku na mlieko, krabicu so sušeným mliekom, šampónik, teplomer a rôzne ďalšie doplnky. Domček v sebe skrýva aj mikrovlnú rúru, v ktorom sa dá rýchlo ohriať dobrota pre bábiku. Domček poskytne dievčatku množstvo úložného priestoru na doplnky. Malá mamička isto ocení aj nočnú lampičkufotorámik, do ktorého si môže dať fotku spolu so svojou bábikou. Výhodou detského domčeka pre bábiky je jeho nenáročnosť na priestor. Jednotlivé strany domčeka sa dajú ľahko poskladať dokopy, je na kolieskach a jeho celkové rozmery v rozloženom stave sú 150*71*72 cm

Nočný úbor pre bábiku 42 cm Baby Nurse Smoby

Smoby nočný úbor pre bábiku Baby Nurse je vhodný pre bábiku s rozmerom 42 cm. Šatôčky sú vhodné pre každú princeznú, ktorá sa rada stará o svoju bábiku, kúpe ju, kŕmi, prezlieka a ukladá spať. Nočný úbor pre bábiku je podstatný aby bábika neprechladla. Je prevedený v peknej farebnej kombinácii bielej a ružovej farby so srdiečkami a žltými kvetinkami. Úbor na noc pre detskú bábiku je vyrobený z kvalitnej a na dotyk príjemnej tkaniny. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Prezliekanie bábiky zvládnu už najmenšie deti od 3 rokov.

Sada plienok Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiku 4 kusy

Smoby set plienok Baby Nurse pre bábiku na prebaľovanie obsahuje 4 kusy plienok, ktoré sú vhodné pre bábiku s rozmermi od  cca 30 - 45 cm. Doplnok vhodný pre deti od 3 rokov. Je to skvelý doplnok pre deti, ktoré sa radi starajú o svoju bábiku, prebaľujú, kúpu, kŕmia alebo uspávajú. Doplnky k bábikám rozvíjajú u detí pocit zodpovednosti a starostlivosti o druhých.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery150*71*72 cm
Celková výška72 cm
Rozmery balenia80*23*63 cm
Celková dĺžka150 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,1 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné