Domček na pilieroch Pilings House Smoby s 1,5 m šmykľavkou a rebríkom od 24 mes

Popis produktu

Detský domček na pilieroch Pilings House je nádherný záhradný domček pre všetkých chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Domček pre deti je vyhotovený v žiarivých farbách, takže si ho deti ihneď obľúbia a je skvelým doplnkom do každej záhrady a dvora. Tento originálny domček stojí na pilieroch s výškou 70 cm, vďaka čomu môže deťom ponúknuť aj skvelú šmykľavku s dĺžkou 1,5 metra, po ktorej sa môžu veselo šmýkať. Do detského domčeka sa vystupuje po protišmykovom rebríku a deti si tak budú môcť užiť krásny výhľad na záhradu z okienok alebo z terasy pred vchodovými dverami. 

Pri výrobe detského domčeka sa použil kvalitnýodolný materiál, ktorý zabezpečuje pre deti maximálnu bezpečnosť. Taktiež je ozdobený peknými detskými motívmi - kvetináče, vtáčik a mačička. Bielo-zelená farba domčeka v kombinácii so šedou strechou a bielymi piliermi pôsobí veľmi realisticky a moderne. Na domčeku sú zasúvateľné okenice a otváracie dvierka, s ktorými sa deti rady zahrajú. Povrch domčeka je vybavený špeciálnym anti UV filtrom, ktorý chráni domček pred slnečnými lúčmi, vďaka čomu si zachová krásne žiarivé farby po dlhé roky. Do priestranného detského domčeka s dvojitými stenami sa zmestí viacero detí. Malí výmyselníci určite využijú aj priestor pod domčekom. Môžu si tam dať deku, hračky a hrať sa v príjemnom tieni.

Domček na pilieroch sa dá veľmi jednoducho poskladať aj rozložiť. Dizajn tohto domčeka je premyslený do najmenších detailov, takže si rýchlo získa každé dieťa. Domček od Smoby predstavuje najlepšiu voľbu pre vaše ratolesti. Celkové rozmery detského domčeka na pilieroch sú 260*160*197 cm, pričom celková výška je 197 cm. Rozmery samotného detského domčeka sú 98*110*127 cm. Celková hmotnosť domčeka pre deti je 35 kg

Detský domček pochádza od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je výrobcom veľmi kvalitných a jedinečných hračiek. Smoby je najkvalitnejší výrobca detských domčekov do záhrady, ale aj mnohých ďalších hračiek. Hrany na hračkách Smoby sú zaoblené, aby sa predišlo zraneniu detí počas hry. Spĺňajú tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti, preto je aj domček Smoby pre vás tou najlepšou voľbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a príjemný, je to plast zamatový na dotyk.

Vlastnosti

 • originálny záhradný domček na pilieroch
 • kvalitná šmykľavka s dĺžkou 150 cm
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • vhodný doplnok na dvor alebo záhradu
 • realistický dizajn a kvalitné dvojité steny 
 • polovičné dvere a zasúvateľné okenice
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • žiarivé farby s anti UV filtrom
 • zaoblené hrany
 • francúzsky výrobok
 • pre chlapcov aj dievčatá

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozmery balenia120*50*100 cm
Celková dĺžka260 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.