Domček s pieskoviskom Square Playhouse Pretty Blue Smoby s 2 oknami s posuvnými okenicami a UV filtrom od 24 mes

Popis produktu

Domček s pieskoviskom Square Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje nádherný darček pre všetky deti už od 2 rokov. V prednej časti domčeka sa nachádzajú polovičné dvere, bočné steny sú vybavené 2 oknami so žalúziou a posuvnými okenicami, takže si v ňom budú deti užívať príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Domček vo farebnej kombinácii modrej, zelenej, bielej a šedej pôsobí moderne a nadčasovo, ozdobí každú záhradu a dvor, vďaka UV filtru jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania.

Súčasťou domčeka je aj multifunkčné pieskovisko, ktoré deti využijú aj ako svoju prvú záhradku, v ktorej si vypestujú kvetinky alebo chutnú zeleninu. Pieskovisko s UV filtrom sa skladá zo 4 pevných a odolných plastových stien, v balení nájdete aj ochrannú podložku, ktorou izolujete pieskovisko od zeme. Do pieskoviska s rozmermi 76*76*17 cm sa zmestí až 75 kg piesku, dieťa sa v ňom zahrá so svojimi obľúbenými hračkami, stavia si hrady a hĺbi tunely. Pri hre na záhradníkov využijú deti priestor pieskoviska ako zeleninovú záhradku, do ktorej sa zmestí 60 litrov zeminy.

Domček má pevné a odolné steny vyrobené z prvotriednych plastov, takže je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v exteriéri aj interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie.

Domček pôsobí reálne aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na zelenej stene sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými dverami v modrej farbe a na stene sa nachádzajú aj originálne dizajnové otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Žalúzie umožňujú v domčeku plynulé prúdenie čerstvého vzduchu a vytvárajú polotieň. Šedá strecha pôsobí realisticky vďaka imitácii strešnej krytiny.

Domček s pieskoviskom je ako stvorený pre hru viacerých detí, hravým spôsobom si rozvíjajú logické myslenie a komunikačné schopnosti. Vďaka vlastnej záhradke sa deti naučia sadiť semiačka, sledujú ich rast , polievajú ich a hravým spôsobom si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode. Trávia viac času na čerstvom vzduchu, posilňujú si imunitu. Hrou na povolanie záhradkárov si zlepšujú jemnú motoriku, získavajú určitý pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby prináša moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

  • plastový domček najvyššej kvality
  • 2 okná so žalúziami a posuvnými okenicami
  • pevná a stabilná konštrukcia
  • pieskovisko a záhradka 2v1
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • oblé hrany, zamatovo jemný plast
  • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
  • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery174*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*24*115 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená,tyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.