Domček Paw Patrol Playhouse Smoby s 2 oknami so žalúziami a 1 polovičné dvere UV filter od 2 rokov

Popis produktu

Domček Paw Patrol Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti od 2 rokov, ktoré majú rady animovanú televíznu sériu Labková patrola. V prednej časti domčeka sa nachádzajú polovičné dvere s obrázkom hrdinov Chase, Marshall a Skye. Na stene sú v malých okienkach vyobrazení aj Rubble a Everest. Rozprávkový domček tak prinesie deťom veľa radosti pri hre s ich obľúbenými animovanými psíkmi. Priestranný domček je vybavený 2 oknami so žalúziami, vďaka čomu si v ňom budú deti užívať príjemný vánok a polotieň aj počas horúcich letných dní. 

Domček má pevné steny, vyznačuje sa vysokou stabilitou a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžu detičky používať aj v exteriéri aj interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie.

Domček pôsobí reálne aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na stene sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými zelenými dverami a na stene sa nachádzajú aj originálne dizajnové otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Strecha pôsobí realisticky vďaka imitácii strešnej krytiny.

Domček Paw Patrol sa radí medzi najkrajšie domčeky vďaka svojmu originálnemu francúzskemu dizajnu a prvotriednej kvalite. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania alebo na rozprávkové postavy. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásny dizajn a farebný motív domčeka Paw Patrol v deťoch podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti, pripadajú si ako v rozprávke.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába prvotriedne plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

  • plastový domček najvyššej kvality s motívom Labková patrola
  • 3 okná s 2 žalúziami
  • strecha s imitáciou strešnej krytiny
  • podľa návrhu popredných francúzskych dizajnérov
  • je pevný a stabilný
  • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • oblé hrany, zamatovo jemný plast
  • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
  • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka98 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,1 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.