Domček s obchodom Sweety Corner Playhouse Smoby so zvončekom a kuchynka

Popis produktu

Domček s obchodom Sweety Corner Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. V prednej časti domčeka sa nachádzajú polovičné dvere a elektronický zvonček, bočné steny sú vybavené 2 oknami so žalúziou a 1 posuvnou okenicou. Malí šéfkuchári sa môžu tešiť aj na vonkajšiu kuchynku s plotom, ktorá je vybavená 17 doplnkami, takže získajú ešte realistickejšie zážitky pri varení pochúťok, ktoré ponúknu svojim súrodencom a kamarátom.

Detský domček využijú deti aj ako obchodík so sladkosťami - na streche je emblém s obrázkami sladkostí a nápisom Sweety Corner. Výdajné okienko je vybavené pultom, z vnútornej strany sa nachádza varná doska, otvárateľná pokladňa a dávkovač zmrzliny. Na šikovných obchodníkov čaká sada 18 doplnkov, ktorá obsahuje platobný terminál, platobnú kartu, pokladničné doklady, kávu v poháriku, sladké posýpky, 2 kornútiky s kopčekom zmrzliny, tanierik s príborom, panvicu s funkciou otáčania a 2 palacinky.

Žalúzie umožňujú v domčeku plynulé prúdenie čerstvého vzduchu a vytvárajú polotieň. Šedá strecha pôsobí realisticky vďaka imitácii strešnej krytiny. Domček má pevné steny, je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Nádherný domček so zamatovo jemným povrchom a oblými hranami má povrch ošetrený anti UV filtrom, vďaka čomu jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania. Jeho rozmery sú 105*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v exteriéri aj interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie. 

Domček Sweety Corner prináša deťom vynikajúce zážitky pri hre na povolanie obchodníkov, kuchárov a záhradníkov v pohodlí domova. Vďaka hrám na rôzne povolania si deti rýchlejšie rozvíjajú komunikačné zručnosti, rozširujú slovnú zásobu a približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti. Učia sa, ako sa používajú predmety každodennej potreby, získavajú sebavedomie a upevňujú si sociálne sociálne väzby s kamarátmi a súrodencami. Nádherný vzhľad domčeka a množstvo doplnkov u detí podporuje rozvoj fantázie a predstavivosti.

Špičkový francúzsky výrobca Smoby prináša deťom moderné hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery105*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.