Domček My Neo House DeLuxe Smoby s komplet nadstavbovým riešením

Popis produktu

Pripravte svojim deťom prekvapenie v podobe nadčasového detského domčeka My Neo House Deluxe z dielne francúzskych dizajnérov Smoby. Moderný domček s kompletným nadstavbovým riešením zaujme chlapcov a dievčatá od 2 rokov na prvý pohľad a nebudú sa s ním chcieť rozlúčiť. Tešiť sa môžu na plné uzamykateľné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a originálne 2 okrúhle okienka, ktoré zabezpečia príjemný vánok počas horúcich letných dní. Jeho povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho ozdobuje aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri.

Záhradný domček s nadstavbovým riešením prináša deťom množstvo funkcií a výbavy na hranie. Disponuje letnou kuchynkou so 17 doplnkami, praktickou predzáhradkou s kvetináčmiodkvapovou rúrou s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s krhličkou na polievanie. Odkvapový systém sa dá pripevniť na rôzne strany domčeka podľa potreby. Chlapci aj dievčatá sa tak budú môcť starať o okolie svojho domčeka, polievať a starať sa o rastlinky, získajú správny postoj k prírode. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. Takisto sa zahrajú na hostiteľov, ktorí svojim súrodencom a kamarátom pripravia v kuchynke nejednu pochúťku.

Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory rôznych veľkostí, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú pôsobivý efekt slnečných lúčov. Pri vstupných dverách je aj elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Po hre a zábave deti využijú vonkajší piknikový stolík s dvoma lavicami, kde si môžu oddýchnuť, porozprávať sa, najesť sa alebo si zahrať stolové hry. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku kvalitné doplnky, medzi ktorými je aj plastová podlaha v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu.

Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domček umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Pôžitok z hry v domčeku je umocnený priestranným interiérom, deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Hrajú sa hry na rôzne profesie - poštári, záhradkári, kuchári, pričom získavajú pocit zodpovednosti. Takisto sa starajú o to, aby bol domček a všetky jeho súčasti v čo najlepšom poriadku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • záhradný domček s množstvom doplnkov
 • elektronický zvonček pre návštevy
 • plné uzamykateľné predné dvere
 • piknikový stolík s 2 lavicami
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • letná kuchynka so 17 doplnkami
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...