Domček My Neo House DeLuxe Smoby rozšírený so záhradným grilom a kosačkou Black&Decker

Popis produktu

Domček My Neo House DeLuxe rozšírený so záhradným grilom a kosačkou Black&Decker je ako stvorený pre chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Príjemne ich potešia plné uzamykateľné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, ktoré zabezpečia počas letných dní v domčeku príjemný vánok. Povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho zdobí aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri.

Domček pre deti má k dispozícii letnú kuchynku so 17 doplnkami, rozšírenú (dvojitú) predzáhradku s kvetináčmi, ktorú prispôsobia podľa svojej fantázie a potrieb, odkvapovú rúru s barelom na zachytávanie dažďovej vody (možnosť uchytenia z viacerých strán domčeka), spolu s krhličkou na polievanie. Malí záhradníci tak môžu polievať a starať sa o kvety, získajú správny postoj k prírode. Ak deti nemajú dostatok dažďovej vody na polievanie, môžete im naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. Pri objednávke máte možnosť v košíku pripojiť k domčeku aj ďalšie doplnky, medzi ktorými je aj kvalitná plastová podlaha v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú nádherný efekt slnečných lúčov. Na stene pri vstupných dverách sa nachádza elektronický zvonček, s ktorým sa ohlási každá návšteva. Piknikový stolík s lavicami poslúži deťom na hranie hier, kreslenie alebo si pri ňom vychutnajú obedík alebo olovrant.

Pre milovníkov grilovania má domček prichystaný samostatnú kuchynku barbecue grill na kolieskach spolu so 17 doplnkami. Detská kuchynka Barbecue Grill má funkciu plameňa, ktorý sa objaví potom, čo dieťa stlačí gombík. Táto jedinečná funkcia vytvára ešte krajšie zážitky pri hre na kuchárov. Je vyhotovený v strieborno-čiernej farebnej kombinácii, ktorý poteší každé dieťa. Deti, ktoré sa rady hrajú na záhradníkov, poteší aj kosačka na trávu Black&Decker, ktorá sa vyznačuje kvalitným spracovaním a mechanickým zvukom click-clik, ktorý vydáva štartovacie tlačidlo. Kosačka vydáva pri tlačení aj mechanický zvuk kosenia crick-crik, takže deti získajú pri hre realistickejšie zážitky.

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu.

Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dômyselná konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Priestranný interiér zvyšuje pôžitok z hry vnútri v domčeku, deti majú veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Hrajú sa hry na profesie poštárov, záhradkárov, kuchárov a tak získavajú pocit zodpovednosti. Takisto sa starajú o to, aby bol domček a všetky jeho súčasti v čo najlepšom poriadku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • moderný záhradný domček do exteriéru aj interiéru
 • elektronický zvonček
 • plné uzamykateľné predné dvere
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • piknikový stolík s lavicami
 • kosačka na trávu Black&Decker s mechanickým zvukom
 • kuchynka na kolieskach Barbecue Grill s doplnkami
 • letná kuchynka so 17 doplnkami
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • realistický vzhľad
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter zachová žiarivé farby po dlhé roky
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...