Domček My Neo House DeLuxe Smoby s grilom a záhradkou za domom

Popis produktu

Moderný domček My Neo House DeLuxe s grilom a záhradkou za domom poteší a zabaví všetky neposedné deti od 2 rokov, pričom získajú množstvo krásnych zážitkov. Príjemne ich potešia polovičné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, ktoré zabezpečia počas letných dní v domčeku príjemný vánok. Povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho zdobí aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri.

Domček pre deti má k dispozícii dvojitú predzáhradku s kvetináčmi, ktorú prispôsobia podľa svojich potrieb a veľkosti plochy. Malí záhradníci tak môžu polievať a starať sa o kvety, získajú správny postoj k prírode. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku aj ďalšie doplnky k domčeku, medzi ktorými nájdete aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Na stene pri vstupných dverách sa nachádza elektronický zvonček, s ktorým sa ohlási každá návšteva. Pre milovníkov grilovania má domček prichystaný samostatnú kuchynku barbecue grill na kolieskach spolu so 17 doplnkami. Detská kuchynka Barbecue Grill má funkciu plameňa, ktorý sa objaví potom, čo dieťa stlačí gombík. Táto jedinečná funkcia vytvára ešte krajšie zážitky pri hre na kuchárov. Je vyhotovený v strieborno-čiernej farebnej kombinácii, ktorý poteší každé dieťa.

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu.

Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dômyselná konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Priestranný interiér zvyšuje pôžitok z hry vnútri v domčeku, deti majú veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Hrajú sa hry na profesie poštárov, záhradkárov, kuchárov a tak získavajú pocit zodpovednosti. Takisto sa starajú o to, aby bol domček a všetky jeho súčasti v čo najlepšom poriadku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • moderný záhradný domček do exteriéru aj interiéru
 • elektronický zvonček
 • polovičné dvere
 • rozšírená predzáhradka s kvetináčmi
 • kuchynka na kolieskach Barbecue grill
 • realistický vzhľad
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter zachová žiarivé farby po dlhé roky
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...