Domček My Neo House DeLuxe Smoby s nadstavbovým riešením a hojdačkou

Popis produktu

Domček My Neo House DeLuxe s nadstavbovým riešením je skvelým darčekom pre chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Príjemne ich potešia polovičné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, ktoré zabezpečia počas letných dní v domčeku príjemný vánok. Povrch domčeka pripomína reliéf z kameňa a dreva, pričom ho zdobí aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri, pričom ponúka deťom aj modernú hojdačku.

Domček pre deti má k dispozícii letnú kuchynku so 17 doplnkami, v ktorej dieťa pripraví kamarátom a súrodencom množstvo chutných jedál. Chýbať nesmie ani predzáhradka s kvetináčmi, ktorá sa dá ľahko prispôsobiť podľa detskej fantázie a predstavivosti. Malí záhradníci sa tak môžu starať sa o kvety, získajú správny postoj k prírode. Na stene pri vstupných dverách sa nachádza elektronický zvonček, s ktorým sa ohlási každá návšteva. V balení sa nachádza aj detská hojdačka v tvare roztomilého kocúrika, s ergonomicky tvarovaným sedadlom a držadlami.

Krásna šedá hojdačka pomôže deťom s rozvojom stability a spevňovaním chrbtového svalstva. Po dobrej zábave sa deti posadia k vonkajšiemu piknikovému stolíku s dvoma lavicami, kde môžu relaxovať, rozprávať sa, hrať sa rôzne stolové hry alebo sa najesť. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku ďalšie kvalitné doplnky, medzi ktorými nájdete aj plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu.

Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dômyselná konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Priestranný interiér zvyšuje pôžitok z hry vnútri v domčeku, deti majú veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Hrajú sa hry na profesie poštárov, záhradkárov, kuchárov a tak získavajú pocit zodpovednosti. Takisto sa starajú o to, aby bol domček a všetky jeho súčasti v čo najlepšom poriadku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • moderný záhradný domček do exteriéru aj interiéru
 • elektronický zvonček
 • polovičné dvere
 • predzáhradka s kvetináčmi
 • letná kuchynka so 17 doplnkami
 • hojdačka Kocúr
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter zachová žiarivé farby po dlhé roky
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné