Domček My Neo House DeLuxe Smoby s veľkou záhradkou a posedením

Popis produktu

Originálny domček MNeo House DeLuxe z dielne francúzskych dizajnérov Smoby zabaví všetkých chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Príjemne ich potešia plné uzamykateľné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, ktoré zabezpečia počas letných dní v domčeku príjemný vánok. Povrch domčeka pripomína skutočný reliéf z kameňa a dreva, pričom ho ozdbouje aj pekný obrázok vtáčikov. Jeho využitie je celoročné - v exteriéri aj interiéri.

Domček disponuje letnou kuchynkou so 17 doplnkami, v ktorej šikovní šéfkuchári pripravia svojim kamarátom a súrodencom množstvo chutných dobrôt. Malí záhradníci budú zas prekvapení veľkou záhradou, ktorú tvorí dlhý plot s kvetináčmi, ktorý si prispôsobia podľa svojich predstáv a vytvoria si svoj vlastný pestovateľský kútik. Naplno využijú aj odvapovú rúru s barelom na zachytávanie dažďovej vody, ktorú pripojíte na tú stranu domčeka, ktorá vám najviac vyhovuje. súčasťou je aj praktická krhlička na polievanie. Deti sa tak môžu polievať a starať sa o kvety, získajú správny postoj k prírode. V prípade nedostatku dažďovej vody na polievanie im môžete naliať vodu na strechu, odkiaľ im stečie cez odkvap do zbernej nádoby. 

Súčasťou výbavy je posedenie, ktoré tvorí multifunkčný stolček KidStool, ktorý sa pýši nosnosťou až 50 kg. Deti ho využijú nielen ako nízky stolík, ale takisto aj ako taburetku na sedenie. Pohodlné sedenie deťom zabezpečí aj lavica KidBench, na ktorú sa posadia až 2 deti. Tento záhradný nábytok deti využijú nielen pri hrách v záhrade a na dvore, ale aj v interiéri ako bežný nábytok. Stolček aj lavica majú povrch ošetrený anti UV filtrom, takže si zachovajú svoje krásne žiarivé farby aj po rokoch používania. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú nádherný efekt slnečných lúčov. Na stene pri vstupných dverách sa nachádza elektronický zvonček, s ktorým sa ohlási každá návšteva. Po hre a zábave deti využijú vonkajší piknikový stolík s dvoma lavicami, kde si môžu relaxovať, rozprávať sa, hrať sa rôzne stolové hry alebo sa najesť.

Pri výrobe sa použil výhradne odolný plastový materiál, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu.

Rozmery produktu sú 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dômyselná konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a demontáž. Po rozložení nezaberá veľa miesta, a tak sa nemusíte obávať, že vám bude doma zavadzať. Priestranný interiér zvyšuje pôžitok z hry vnútri v domčeku, deti majú veľa miesta na hranie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti a pomocou hier napodobňujú dospelých. Hrajú sa hry na profesie poštárov, záhradkárov, kuchárov a tak získavajú pocit zodpovednosti. Takisto sa starajú o to, aby bol domček a všetky jeho súčasti v čo najlepšom poriadku.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • nadčasový záhradný domček
 • elektronický zvonček
 • plné uzamykateľné predné dvere
 • piknikový stolík s 2 lavicami
 • veľká záhrada s kvetináčmi
 • letná kuchynka so 17 doplnkami
 • odkvapová rúra s barelom a krhličkou
 • stolček KidStool a 2-miestna lavica KidBench
 • realistický vzhľad
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter zachová žiarivé farby po dlhé roky
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovnej plochy49 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné