Popis produktu

Domček My House od francúzskeho výrobcu Smoby je kvalitný domček do záhrady, s ktorým sa zahrá aj viacero detí už od 2 rokov. Originálny domček sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a pevnými dvojitými stenami, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Pestrofarebný domček si zachová svoje žiarivé farby po dlhé roky vďaka anti UV filtru, ktorý chráni farby pred vyblednutím. Realistický domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný a navyše krásne zapadne na každý dvor a záhradu. Okrem domčeka sa chlapci a dievčatá môžu tešiť na piknikový stôl s lavicami, elektronický zvonček a uzamykateľné plné dvere.

Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory rôznych veľkostí, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú pôsobivý efekt slnečných lúčov. Pri vstupných dverách je aj elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Priestranný interiér je ako stvorený na rôzne hry a zábavu. 

Domčeku dominujú dva vikiere, ktoré zvýrazňujú jeho veľkosť. Množstvo okien detského domčeka zaručuje svieži vzduch a tieň aj počas horúcich dní. Domček má 2 klasické okná, pričom jedno z nich disponuje otvárateľnými okenicami, a k tomu ešte okrúhle okienka. V zadnej časti domčeka sa nachádzajú klasické polovičné dvere. Na bočnej strane domčeka čaká na deti piknikový stolík s lavicami, pri ktorom si môžu po zábave oddýchnuť, najesť sa alebo si zahrať stolové hry.

Záhradný domček má krásne tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhľadom tehál na stenách, na ktorých sú znázornené aj pekné detské motívy - vtáčiky a motýle. Červená strecha pôsobí realisticky a bočné steny domčeka majú klasický drevený reliéf. Originálny francúzsky dizajn zaujme všetky deti na prvý pohľad. Pri hre v domčeku si deti rozvíjajú sociálne vzťahy, taktiež komunikačné a jazykové schopnosti, napodobňujú dospelých pri hre na rôzne profesie, učia sa zodpovednosti. Výrazné farby domčeka podnecujú fantáziu a predstavivosť. Domček sa dá využiť nielen v exteriéri, ale taktiež aj v interiéri.

Záhradný domček pre deti má rozmery 154*120*135 cm. Celková výška domčeka je 135 cm a jeho dĺžka 154 cm. Elektronický domček funguje na batérie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domček sa dá poskladať aj rozložiť veľmi jednoducho. Domček My House vydrží deťom celé roky, pri výrobe boli použité prvotriedny plastový materiál, ktorý je jemný, zamatový na dotyk a zároveň sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. 

Vlastnosti

 • originálny detský domček do interiéru aj exteriéru
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • na každý dvor alebo záhradu
 • uzamykateľné plné dvere
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • piknikový stôl s lavičkami
 • elektronický zvonček na dverách
 • výška 135 cm
 • vhodný aj pre hru viacerých detí
 • nádherné žiarivé farby s anti UV filtrom
 • dvojité steny
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery154*120*135
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka154 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg / 27,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.