Domček My House Smoby so záhradkou a plnými dverami a zvončekom od 24 mes

Popis produktu

Domček My House od francúzskeho výrobcu Smoby je nadčasový domček do záhrady, s ktorým sa zahrá aj viacero detí už od 2 rokov. Originálny domček sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a pevnými dvojitými stenami, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Domček je ladený v červenom, zelenom, bielom a šedom vyhotovení a svoje žiarivé farby si zachová po dlhé roky vďaka anti UV filtru, ktorý chráni farby pred vyblednutím. Realistický domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný a navyše krásne zapadne na každý dvor a záhradu. Okrem domčeka sa chlapci a dievčatá môžu tešiť na krásnu záhradkuelektronický zvonček uzamykateľné plné dvere.

Pri vstupných dverách je aj elektronický zvonček, s ktorým ohlási návšteva svoj príchod. Priestranný interiér je ako stvorený na rôzne hry a zábavu. Súčasťou domčeka sú okná s otváracími okenicami a ďalšie veľké okrúhle okno v šedom vyhotovení, ktoré spolu zabezpečia v domčeku čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní. Domček ponúka deťom pred vstupom do domčeka aj praktickú záhradku s 2 kvetináčmi v červenej farbe, v ktorých si môžu pestovať svoje vlastné kvetinky a bylinky. Plné vstupné dvere sa dajú zamykať s kľúčom, majú otvor na listy od poštára a okrúhle dizajnové otvory rôznych veľkostí, cez ktoré prúdi do domčeka dostatok svetla a počas slnečných dní vytvárajú pôsobivý efekt slnečných lúčov.

Záhradný domček má krásne tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhľadom tehál na stenách. Červená strecha pôsobí realisticky a bočné steny domčeka majú klasický drevený reliéf, na ktorom sú znázornené aj pekné detské motívy. Originálny francúzsky dizajn zaujme všetky deti na prvý pohľad. Pri hre v domčeku si deti rozvíjajú sociálne vzťahy, taktiež komunikačné a jazykové schopnosti, napodobňujú dospelých pri hre na rôzne profesie, učia sa zodpovednosti. Výrazné farby domčeka podnecujú fantáziu a predstavivosť. Domček sa dá využiť nielen v exteriéri, ale taktiež aj v interiéri.

Záhradný domček pre deti má rozmery 120*115*135 cm.  Celková výška domčeka je 135 cm. Elektronický domček funguje na batérie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domček sa dá poskladať aj rozložiť veľmi jednoducho. Domček My House vydrží deťom celé roky, pri výrobe boli použité prvotriedny plastový materiál, ktorý je jemný, zamatový na dotyk a zároveň sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. 

Vlastnosti

 • originálny detský domček do interiéru aj exteriéru
 • stabilná a odolná konštrukcia s dvojitými stenami
 • záhradka s kvetináčmi
 • na každý dvor alebo záhradu
 • plné uzamykateľné dvere
 • elektronický zvonček
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • výška 135 cm
 • vhodný aj pre hru viacerých detí
 • nádherné žiarivé farby s anti UV filtrom
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 2 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Celková dĺžka115 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg / 25,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné