Domček Máša a medveď Pretty Smoby so zasúvacou okenicou od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Máša a medveď je nádherný rozprávkový domček do záhrady pre všetky deti. Je vhodný na hranie pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Deti sa s ním však zahrajú aj vo vyššom veku. Má originálny dizajn, ktorý bol inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. Bielo-žltá farba stien domčeka s hnedými detailmi sa krásne hodí do každej záhrady alebo na dvora. Celý detský domček je ladený v príjemných prírodných odtieňoch. Rozmery detského záhradného domčeka sú 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Steny domčeka sú dotvorené reliéfom pripomínajúcim stavebný materiál s detailmi v tvare kvetináčov. Vďaka hmotnosti viac ako 12 kg stojí stabilne na zemi a dvojitým plastovým stenám odoláva vplyvom počasia.

Domček Smoby má jedinečnú vlastnosť: obsahuje anti UV filter, ktorý chráni plastový materiál pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Farby sú preto žiarivé a vyzerajú ako nové dlhé roky. Rozprávka Máša a medveď, ktorou bol inšpirovaný tento záhradný domček, je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje huncútstva, pohyb, sladkosti a rado sa pýta veľa otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený oddych. S nezbednou Mášou sa nakoniec skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá. Na celom svete sa predávajú milióny kníh a DVD s touto rozprávkou, deti si ju veľmi rýchlo obľúbili a podobne si obľúbia aj domček s týmto rozprávkovým motívom. Domček má na sebe obrázky z rozprávky Máša a medveď.

Domček pre deti Máša a medveď sa poskladať aj rozložiť veľmi jednoduchým spôsobom. Deti majú vo vnútri veľa miesta na hranie, zahrajú sa v ňom aj s kamarátmi. Je dostatočne priestranný, pre hru viacerých detí. Je vysoko odolný a bezpečný, patrí medzi najkvalitnejšie hračky na trhu. Záhradný domček pre deti má jedinečnú zasúvateľnú okenicu na okienku v hnedej farbe. Dvierka do domčeka majú rozmery 91*42 cm. Polovičné dvere sú vysoké 49 cm. Detský domček Pretty má strechu červenej farby s imitáciou strešnej krytiny. Pri hre s domčekom sa rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti detí, napodobňujú dospelých. 

Farby na plastovom domčeku sú výrazné a žiarivé, preto podnecujú detskú fantáziu. Detský domček pochádza od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je výrobcom veľmi kvalitných a jedinečných hračiek. Smoby je najkvalitnejší výrobca detských domčekov do záhrady, ale aj mnohých ďalších hračiek. Hrany na hračkách Smoby sú zaoblené, aby sa predišlo zraneniu detí počas hry. Spĺňajú tie najprísnejšie kritériá bezpečnosti, preto je aj domček Smoby pre vás tou najlepšou voľbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a príjemný, je to plast zamatový na dotyk. Ktoré dieťatko by nechcelo mať vlastný domček, kde sa môže hrať dlhé hodiny so svojimi kamarátmi?

Vlastnosti

 • kvalitný plastový domček
 • rozprávkový motív Máša a medveď
 • zdobený rozprávkovými obrázkami
 • dvoité plastové steny
 • zasúvateľná okenica
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • inšpirovaný najnovšími architektonickými trendmi
 • je pevný a stabilný
 • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
 • celková výška 127 cm, rozmery dverí 91*42 cm
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • zo zamatovo jemného plastu
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • zahrá sa s ním viacero detí, je dostatočne priestranný
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
Hmotnosť12,50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.