Domček Lovely Smoby červeno-zelený s 3 oknami a 2 žalúziami s UV filtrom od 2 rokov

Popis produktu

Domček Lovely je kvalitný záhradný domček od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Domček je vhodný pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Záhradný domček ponúka deťom 3 okná s 2 žalúziami praktické polovičné dvere. Kombinácia červenejzelenej, sivej a bielej na domčeku pôsobí prirodzene a navyše žiarivé farby nevyblednú ani po rokoch používania, zásluhou anti UV filtru. Domček Lovely vyzerá veľmi realisticky a navyše ozdobí každý dvor a záhradu.

Domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček deti využijú aj v interiéri, je skladný, umožňuje bezproblémovú montáž a demontáž.

Špeciálne tvarovaný reliéf na domčeku pripomína stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na zelených stenách sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými dverami v sivej farbe a na bielej stene sa nachádzajú aj 2 otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Cez žalúzie prúdi do domčeka čerstvý vánok a vytvárajú polotieň. Strecha je v nádhernej červenej farbe s imitáciou strešnej krytiny.

Domček Lovely sa radí medzi moderné a nadčasové domčeky, vyniká prvotriednou kvalitou a pravým francúzskym dizajnom. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v  domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania, napodobňujú dospelých. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásne farby na domčeku u detí navyše podporujú fantáziu, predstavivosť, pripadajú si ako v rozprávke.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

 • plastový domček prvotriednej kvality
 • 3 okná s 2 žalúziami
 • odolné dvojité steny
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • na vývoji sa podieľali francúzski dizajnéri
 • je pevný a stabilný
 • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • oblé hrany, zamatovo jemný plast
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.