Domček s kuchynkou Nature Smoby červeno-zelený 3 okná s 2 žalúziami a 2 posuvné okenice s UV filtrom a 17 doplnkami od 2 rokov

Popis produktu

Domček s kuchynkou Nature od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný záhradný domček, ktorý je vhodný pre všetky deti od 2 rokov. Na priestrannom domčeku sú 3 okná s 2 žalúziami, 2 posuvné okenice a jeho dominantou je vonkajšia kuchynka so 17 doplnkami, ktorú si obľúbia všetci malí kuchári. V domčeku budú mať deti dostatok slnečného svetla a čerstvý vzduch. Krásna kombinácia červenejzelenej, sivej a bielej farby na domčeku je veľmi príjemná na pohľad a farby nevyblednú ani po rokoch používania, vďaka anti UV filtru. Domček pôsobí realisticky a ozdobí každý dvor a záhradu.

Domček pôsobí reálne aj zásluhou špeciálne tvarovaného reliéfu, pripomína stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na zelených stenách sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými dverami v sivej farbe a na stene sa nachádzajú aj 2 otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Cez okná prúdi do domčeka čerstvý vánok, svetlo a žalúzie vytvárajú v domčeku polotieň. Strecha je v žiarivej červenej farbe s imitáciou strešnej krytiny.

Kuchynka ponúka drez s kohútikom na umývanie riadu, s ktorým sa detičky naučia po jedle umyť riad a odložiť ho na miesto, kam patrí. V hrnci si môže dieťa chutné párky uvariť na sporáku s otočnými gombíkmi, ktorými jednoducho reguluje teplotu. Na sporáku sa dajú párky nielen uvariť, ale aj grilovať. Na boku kuchynky nájdu malí kuchári praktické úchytky, na ktoré si zavesia kuchynské náčinie. Dekoratívna ozdobná mriežka, tvoriaca zadnú stenu kuchynky, prináša deťom pri varení pocit bezpečia a zároveň im dožičí polotieň počas horúcich letných dní. Kuchynka obsahuje 17-dielnu sadu doplnkov: tanieriky, príbory, nožík, napichovaciu vidličku, lopatku na miešanie, hrniec s pokrievkou, poháriky a párky.

Detský domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá mu dodáva pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručujú deťom bezpečnú hru a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto nadčasového detského domčeka sú 145*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 145 cm. Záhradný domček môžete používať aj v interiéri, je skladný, umožňuje rýchlu montáž a demontáž.

Domček Nature Smoby sa svojím originálnym francúzskym vzhľadom a funkčnosťou rozvíja u detí predstavivosť a fantáziuVďaka kuchynke s doplnkami sa deti hrajú hry na povolania, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Súrodencom a kamarátom sa pri hre v detskom domčeku rozširuje slovná zásoba, zlepšujú komunikačné schopnosti. Detský domček u detí podporuje chuť tráviť svoj voľný čas na čerstvom vzduchu.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

 • plastový domček najvyššej kvality
 • súčasťou aj kuchynka so 17 doplnkami
 • 3 okná, 2 žalúzie a 2 posuvné okenice
 • odolné dvojité steny
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • podľa návrhu špičkových francúzskych dizajnérov
 • je pevný a stabilný
 • odolný voči poveternostným podmienkam
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • oblé hrany, zamatovo jemný plast
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery145*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia100*24*115 cm
Celková dĺžka145 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť14.12 kg / 16,62 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.