Domček Jolie Smoby modro-šedý s 3 oknami a 2 žalúziami s UV filtrom od 2 rokov

Popis produktu

Domček Jolie je originálny záhradný domček od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. V domčeku sa výborne zahrajú všetky deti od 2 rokov. Moderný domček ponúka deťom dostatok priestoru na hry a cez 3 okná s 2 žalúziami prúdi do domčeka dostatok slnečného svetla a čerstvý vzduch. Nádherná kombinácia modrejzelenej, sivej a bielej farby pôsobí na domčeku nadčasovo a jej farby nevyblednú ani po rokoch používania, vďaka anti UV filtru. Domček pôsobí veľmi realisticky a zapadne do každej záhrady a dvora.

Domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručujú deťom bezpečnú hru a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Záhradný domček môžete používať aj v interiéri, je skladný, umožňuje rýchle zloženie aj rozloženie.

Domček pôsobí reálne aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Na šedých stenách sú vyobrazené kvetináče so zvieratkami, nad vchodom je názov Smoby a pri ňom sú obrázky dvoch pekných motýlikov. Deti do domčeka vchádzajú polovičnými dverami v modrej farbe a na stene sa nachádzajú aj 2 otvory, cez ktoré môžu sledovať okolie. Cez okná prúdi do domčeka čerstvý vánok, svetlo a žalúzie vytvárajú v domčeku polotieň. Strecha je v žiarivej zelenej farbe s imitáciou strešnej krytiny.

Domček Jolie Smoby sa radí medzi prvotriedne domčeky vďaka svojmu originálnemu francúzskemu dizajnu a prvotriednej kvalite. Priestranný domček je ako stvorený pre hru viacerých detí, súrodencov, aj kamarátov. Hra v  domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania, napodobňujú dospelých. Deti je veľmi dôležité viesť k zodpovednosti a domček im v tom pomáha. Krásne farby na domčeku u detí navyše podporujú fantáziu, predstavivosť, pripadajú si ako v rozprávke.

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Vlastnosti

 • plastový domček najvyššej kvality
 • 3 okná, 2 žalúzie
 • odolné dvojité steny
 • strecha s imitáciou strešnej krytiny
 • podľa návrhu popredných francúzskych dizajnérov
 • je pevný a stabilný
 • vďaka veľkej hmotnosti odoláva vplyvom počasia
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • oblé hrany, zamatovo jemný plast
 • vhodný pre chlapcov i dievčatá od 2 rokov
 • dostatočne priestranný pre hru viacerých detí
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.