Domček Friends House Smoby s dvoma záhradkami

Popis produktu

Domček Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby je moderný domček do záhrady, s ktorým sa zahrá aj viacero detí už od 3 rokov. Originálny domček sa vyznačuje stabilnou konštrukciou a pevnými dvojitými stenami, ktoré odolávajú aj nepriaznivému počasiu. Pestrofarebný domček si zachová svoje žiarivé farby po dlhé roky vďaka anti UV filtru, ktorý chráni farby pred vyblednutím. Realistický domček pre deti je stabilný, pevný a bezpečný a navyše krásne zapadne na každý dvor a záhradu. Okrem domčeka sa chlapci a dievčatá môžu tešiť na piknikový stôl s lavicami a 2 predzáhradky, takže sa výborne zabavia.

Domček Friends House je veľmi priestranný a vzdušný. V jeho prednej časti sú otvárateľné polovičné dvierka s poštovou schránkou, 2 veľké okná a 1 okienko pod strechou a chýbať nesmie ani elektronický zvonček. Pred vstupom do domčeka sa nachádzajú 2 predzáhradky so 4 kvetináčmi, do ktorých si môžu deti posadiť kvetinky a rôzne bylinky. Zelený plot s kvetináčmi pôsobí veľmi prirodzene a vynikajúco doplní vzhľad celého domčeka. Potešia sa im najmä súrodenci, každý bude mať svoju vlastnú záhradku, kde si pestujú kvetinky. Piknikový stolík s lavicami deti využijú na občerstvenie, môžu si pri ňom oddýchnuť a porozprávať sa, prípadne si zahrať stolové hry.

Záhradný domček má krásne tvarovaný reliéf s charakteristickým vzhľadom dreva na stenách, na ktorých sú znázornené aj pekné detské motívy - mačička, vtáčiky, kvetinka a psík. Šedá strecha pôsobí realistickým dojmom. Bočné steny domčeka majú klasický tehlový reliéf. Originálny francúzsky dizajn zaujme všetky deti na prvý pohľad. Pri hre s domčekom si rozvíjajú komunikačné a jazykové schopnosti, napodobňujú dospelých. Výrazné farby domčeka podnecujú fantáziu a predstavivosť. Bohaté množstvo doplnkov a príslušenstva pomáha deťom s rozvojom jemnej motoriky a hry na profesie umocňujú zážitok z hry.

V zadnej časti domčeka sú dvojité mriežkované dvere2 veľké okná a 1 malé okienko vo vrchnej časti. Záhradný domček pre deti má rozmery 171*217*172 cm. Celková výška domčeka je 172 cm a jeho dĺžka 217 cm. Elektronický domček funguje na batérie 2 x AAA/1,5V/LR03. Domček sa dá poskladať aj rozložiť veľmi jednoducho. Domček Friends House vydrží deťom celé roky, pri výrobe boli použité prvotriedny plastový materiál, ktorý je jemný, zamatový na dotyk a zároveň sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Záhradný domček pre deti je inšpirovaný najnovšími trendmi v architektúre. 

Vlastnosti

 • originálny detský domček s 2 záhradkami
 • stabilná a odolná konštrukcia
 • na každý dvor alebo záhradu
 • reliéf na stenách imituje stavebný materiál
 • piknikový stôl s lavičkami
 • elektronický zvonček (batérie 2 x AAA nie sú súčasťou balenia)
 • výška 172 cm
 • vhodný aj pre hru viacerých detí
 • nádherné žiarivé farby s anti UV filtrom
 • dvojité steny
 • so zaoblenými hranami
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • vhodný od 3 rokov
 • pre chlapcov aj dievčatá

Ak sa neviete pri kúpe rozhodnúť, možno vám pomôže sprievodca výberom detského domčeka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozmery balenia150*40*88 cm
Celková dĺžka217 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
MechanickéSS2023 vozík ECO465
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.