Drevený domček pre bábiky Doll´s House with Furnitures Eichhorn poschodový so 4 izbami 3 figúrkami a nábytkom výška 44 cm

Popis produktu

Drevený domček pre bábiky Doll´s House od nemeckej značky Eichhorn poteší a zabaví všetky kreatívne deti už od 3 rokov. Priestranný a vzdušný 2-poschodový domček v sebe skrýva 4 miestnosti s obývačkou a kuchyňou na prízemí a spálňou s kúpeľňou na poschodí. Domček so sivou strechou je vyrobený kvalitného lipového dreva, je to krásny doplnok do každej detskej izbičky, s ktorým sa zahrajú aj viaceré deti. Otvorený štýl umožňuje jednoduchý prístup z viacerých strán. Vnútorné steny izbičiek sú vyzdobené farebnými vzormi, vďaka ktorým získajú chlapci aj dievčatá realistickejší zážitok. Domček je vybavený aj záhradnou časťou s ležadlom.

Malí dizajnéri a architekti sa môžu tešiť na prírodný nábytok v najvyššej kvalite. Súčasťou 25-dielnej sady je aj gauč, posteľ, stôl, stoličky, postieľka, skriňa, vaňa a ďalšie skvelé doplnky, ktoré si deti uložia do domčeka podľa svojich vlastných predstáv. Veľkú radosť im spravia aj 3 figúrky - otecko, mamička a dieťatko, s ktorými si budú vytvárať vlastné originálne príbehy a hrať sa s nimi každý deň. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt špičkovej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu.

S dreveným domčekom Eichhorn sa deti stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. Rozmery produktu sú 53*36*44 cm, celková výška domčeka je 44 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vzdušný drevený domček pre bábiky
  • 4-izbový s nábytkom
  • súčasťou aj 3 figúrky
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký dizajn od Eichhorn
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery53*36*44 cm
Celková výška44 cm
Rozmery balenia44*39*33 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.