Domček cédrový na pilieroch Crooky 500 Exit Toys s vodeodolnou strechou 1,75 m šmykľavkou a pieskoviskom sivo béžový

Popis produktu

Cédrový domček Crooky 500 od holandskej značky Exit Toys zabaví všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Nadčasový domček na pilieroch v sivo-béžovom vyhotovení vytvorí v každej záhrade a dvore rozprávkovú atmosféru. Montáž domčeka je jednoduchá, dá sa ľahko poskladať vďaka predpripraveným dielom. Domček je vybavený šikmými dverami s okienkom, 2 šikmými oknami, 1 šikmým oknom s otvárateľnými okenicami a na priečelí sa nachádza čierna tabuľka na písanie kriedou. K domčeku vedie rebrík so 6 schodíkmi a deti sa môžu tešiť aj na zelenú šmykľavku s dĺžkou 1,75 m. Pod domčekom sa nachádza pieskovisko, na ktorom strávia chlapci a dievčatá hodiny skvelej zábavy v príjemnom tieni. 

Vďaka vodeodolnej streche sa deti môžu hrať v domčeku aj počas dažďových prehánok. Drevené domčeky Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Domček nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom ihneď môže začať hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Celkové rozmery domčeka sú 329*265*184 cm, podlaha je vo výške 94 cm. Váha domčeka je 160 kg, pýši sa vysokou nosnosť až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené domčeky z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky a kedykoľvek si ich môžete rozšíriť o ďalšie skvelé záhradné doplnky z našej ponuky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery329*265*184 cm
Hmotnosť160 kg
Nosnosť100 kg
Farbabéžová,šedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.