Domček cédrový na pilieroch Crooky 300 Exit Toys s vodeodolnou strechou a šmykľavkou sivo béžový

Popis produktu

Cédrový domček Crooky 300 od holandskej značky Exit Toys ponúkne deťom od 3 rokov hodiny skvelej zábavy! Nadčasový domček na pilieroch v sivo-béžovom vyhotovení vytvorí v každej záhrade a dvore rozprávkovú atmosféru. Montáž domčeka je jednoduchá, dá sa ľahko poskladať vďaka predpripraveným dielom. Fantastický vzhľad domčeka umocňujú precízne vypracované detaily, šikmé dvere s okienkom, 2 šikmé okná, 1 zošikmené okno s otvárateľnými okenicami a na priečelí domčeka nájdu deti čiernu tabuľku, na ktorú môžu písať a kresliť kriedou. K domčeku vedie praktický rebrík s 3 schodíkmi, veranda je chránená zábradlím a na konci domčeka čaká na deti krásna červená šmykľavka s dĺžkou 118 cm.

Vďaka vodeodolnej streche sa deti môžu hrať v domčeku aj počas dažďových prehánok. Drevené domčeky Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Domček nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom ihneď môže začať hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Celkové rozmery domčeka sú 269*227*184 cm, podlaha je vo výške 56 cm. Váha domčeka je 133 kg, pýši sa vysokou nosnosť až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené domčeky z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky a kedykoľvek si ich môžete rozšíriť o ďalšie skvelé záhradné doplnky z našej ponuky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery269*227*184 cm
Hmotnosť133 kg
Nosnosť100 kg
Farbabéžová,šedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.