Domček cédrový Crooky 100 Exit Toys s vodeodolnou strechou sivo béžový

Popis produktu

Cédrový domček Crooky 100 od holandskej značky Exit Toys ponúkne deťom od 3 rokov hodiny skvelej zábavy! Nádherný domček v sivo-béžovom vyhotovení vytvorí v každej záhrade a dvore rozprávkovú atmosféru. Vďaka praktickým rozmerom 164*171*145 cm nezaberá veľa miesta a dá sa jednoducho poskladať vďaka predpripraveným dielom. Fantastický vzhľad domčeka umocňujú precízne vypracované detaily, šikmé dvere s okienkom, 2 šikmé okná, 1 zošikmené okno s otvárateľnými okenicami a na priečelí domčeka čaká aj čierna tabuľka, na ktorú si deti môžu písať a kresliť kriedou. Rozprávkový domček pomôže chlapcom a dievčatám rozvíjať ich predstavivosť a fantáziu pri každodennej hre.

Vďaka vodeodolnej streche sa deti môžu hrať v domčeku aj počas dažďových prehánok. Drevené domčeky Exit Toys sú vyrábané z prvotriedneho cédrového dreva s certifikáciou FSC 100%, ktoré je získavané ťažbou v súlade s prísnymi štandardmi lesného hospodárstva. Cédrové drevo sa neštiepi, vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto vynikajúco odoláva aj hnitiu. Domček nemusíte pred použitím ošetrovať, stačí ho iba poskladať a dieťa sa v ňom ihneď môže začať hrať aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Váha domčeka je 78 kg, nosnosť až 100 kg.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71, FSC. Drevené domčeky z cédru sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a umožňujú deťom tráviť čas na čerstvom vzduchu, kreatívne sa rozvíjať a vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Vďaka kvalitnému prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine dlhé roky a kedykoľvek si ich môžete rozšíriť o ďalšie skvelé záhradné doplnky z našej ponuky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery164*171*145 cm
Hmotnosť78 kg
Nosnosť100 kg
Farbabéžová,šedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.