Domček Corolle Playhouse Smoby s kuchynkou a záhradkou

Popis produktu

Domček Corolle Playhouse od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä dievčatá od 2 rokov, ktoré sa v ňom zahrajú aj so svojou obľúbenou bábikou. V prednej časti domčeka sa nachádza elektronický zvonček a polovičné dvere s krásnym kvetinovým vzorom. Priestranný domček v bielo-ružovom vyhotovení je vybavený 2 oknami so žalúziami a posuvnými okenicami, vďaka čomu budú mať deti v domčeku dostatok čerstvého vzduchu a príjemný tieň.

Deti ocenia aj skvelú vonkajšiu kuchynku so 17 doplnkami, vďaka ktorej sa zahrajú hry na šéfkuchárov. Kuchynka ponúka drez s kohútikom na umývanie riadu, dostatok úložného priestoru a háčiky na zavesenie náradia. K dispozícii budú mať tanieriky, príbory, nožík, napichovaciu vidličku, lopatku na miešanie, hrniec s pokrievkou, poháriky a párky. Súčasťou domčeka je záhradka s plotom a 2 kvetináčmi, v ktorých sa deti naučia pestovať vlastné kvety a rastliny.

Domček má pevné steny, vyznačuje sa vysokou stabilitou a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je zamatovo jemný na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Domček pôsobí realisticky aj vďaka špeciálne tvarovanému reliéfu, pripomínajúci stavebný materiál, používaný na skutočných domoch. Povrch domčeka je chránený anti UV filtrom, takže jeho farby nevyblednú ani po rokoch používania. 

Domček Corolle patrí medzi jeden z najkrajších domčekov, jemný ružový vzhľad vytvára príjemné a domáce prostredie, ktoré ocenia aj najmenšie deti. Vďaka jeho priestrannosti sa v ňom dievčatká zabavia spolu so svojimi súrodencami a kamarátkami, zlepšujú si sociálne väzby a získavajú zdravé sebavedomie. Hra v domčeku u detí rozvíja komunikačné schopnosti, slovnú zásobu a hrajú sa hry na rôzne povolania alebo si doň prinesú svoje bábiky a hrajú sa na rodičov. Krásny dizajn a farebný motív domčeka Corolle v deťoch podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti.

Popredný francúzsky výrobca Smoby prináša deťom kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.