Domček Cocoon Nursery Natur D'Amour Baby Nurse Smoby denná a nočná zóna s elektronickými funkciami 20 doplnkov

Popis produktu

Domček pre bábiku Cocoon Nursery Natur z kolekcie Baby Nurse od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky. Multifunkčný domček s elektronickým modulom pozostáva z dennej a nočnej zóny. Vďaka tomu môže dieťa poskytnúť bábike komplexnú starostlivosť - v nočnej zóne uspáva bábätko, v dennej zóne mu poskytuje každodennú starostlivosť, umýva ho, ošetruje, umýva zúbky, meria teplotu a na jedálenskej stoličke bábiku pravidelne kŕmi. Centrum starostlivosti o bábiku je vyhotovené v krásnych pastelových farbách a je vhodné pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm (nie je súčasťou balenia).

Domček disponuje súpravou 20 doplnkov, vďaka ktorým získajú deti realistickejšie zážitky pri hre na rodičov. Tešiť sa môžu na repliku kamery, elektronický telefón s melódiami, plienku, fľašku na kŕmenie, tanierik, fľaštičku s dávkovačom, fľašku s mliekom, kefku na zuby, mechanický teplomer, pohár detskej výživy, lyžičku a ďalšie skvelé doplnky. Domček pre bábiku je vybavený dostatkom úložného priestoru, kam sa dajú doplnky poukladať a tak sa vaši najmenší naučia udržiavať poriadok a čistotu. Dieťa si pri hre na rodiča rozvíja jemnú motoriku, trénuje si jazykové zručnosti, získava pocit zodpovednosti a približuje sa svetu dospelých.

Rozmery domčeka sú 59*43*48 cm. Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery59*43*18 cm
Rozmery balenia40*17*52 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.