Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby s plnými dverami a zvončekom

Popis produktu

Pripravte svojim deťom originálne prekvapenie v podobe domčeka so záhradnou reštauráciou Chef House s kuchynkou a obchodom, ktorý navrhli špičkoví francúzski dizajnéri Smoby. Je vhodnou voľbou pre chlapcov a dievčatá od 2 rokov. Ponúkne im zábavu na dlhé roky, pričom sa budú môcť naplno venovať hrám na profesie - vyskúšajú si pozíciu manažéra reštaurácie, obchodníka a kuchára, pričom získajú množstvo radostných zážitkov. Originálny koncept nadchne všetky kreatívne deti, ktoré dostanú priestor na realizáciu svojich predstáv. Zahrajú sa s ním aj viaceré deti, využiť sa dá v interiéri aj exteriéri, počas záhradných posedení a osláv.

Domček so šedou strechou pôsobí naozaj realisticky, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú plné dvere s otvorom na listy od poštára a 3 dizajnovými otvormi, ktoré vytvárajú počas slnečných dní originálny efekt lúčov, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže bude vnútri počas horúcich letných dní príjemný vánok. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, platby a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách. Elektronický zvonček pri dverách určite využije každá netrpezlivá návšteva.

V interiéri nájdu malí zvedavci kuchynskú linku s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, poličku na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a poličku na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Pri obchodovaní sa deti spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofónu. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

Domček ponúka možnosť rozšírenia o rôzne doplnky a príslušenstvo. Malých kuchárov by určite potešila aj vonkajšia letná kuchynkapiknikový stolík a záhradkári si môžu pred reštauráciou spraviť predzáhradku s črepníkmi (ľubovolné umiestnenie). Vynikajúcim doplnkom je aj odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody (dá sa namontovať na tú stranu domčeka, ktorá vám najviac vyhovuje), spolu s krhličkou na polievanie. Deti si tak budú polievať kvetinky buď dažďovou vodou, alebo im ju ju môžete naliať na strechu a nechať stiecť cez odkvap. Pre väčšie pohodlie detí nájdete máme v ponuke aj plastovú podlahu. Pri objednávke máte možnosť v košíku dokúpiť k domčeku okrem týchto doplnkov aj kvalitnú plastovú podlahu v 2 variantoch - podlaha pod domček (sada 12 dielov) alebo podlaha pod domček aj vonkajšie doplnky (sada 18 dielov).

Domček pre deti je vyhotovený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • multifunkčný domček s reštauráciou a obchodom
 • plné dvere s možnosťou uzamykania (súčasťou sú aj polovičné dvere v balení)
 • elektronický zvonček
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné