Domček so záhradnou reštauráciou Chef House DeLuxe Smoby s podlahou

Popis produktu

Najmodernejší domček so záhradnou reštauráciou Chef House s kuchynkou a obchodom pochádza z dielne francúzskych dizajnérov Smoby a je perfektnou voľbou pre všetky deti od 2 rokov. Detský domček ponúkne deťom nové zážitky pri hre na povolania - zahrajú sa na manažérov reštaurácie, obchodníkov a kuchárov, zábavným spôsobom sa približujú svetu dospelých. Nadčasový koncept ocenia všetky kreatívne deti, ktoré dostanú priestor na realizáciu všetkých svojich predstáv. Zahrajú sa s ním aj viaceré deti, využiť sa dá v interiéri aj exteriéri, počas záhradných posedení a osláv.

Domček so šedou strechou pôsobí veľmi realisticky, jeho tyrkysovo-biely povrch pripomína reliéf z kameňa a dreva. Jeho súčasťou sú polovičné dvere s otvorom na listy od poštára, 2 okná s 2 otvárateľnými okenicami a 2 okrúhle okienka, takže bude vnútri počas horúcich letných dní príjemný vánok. Jedno veľké okno je vybavené strieškou, pod ktorou je pracovný pult, cez ktorý dieťa komunikuje so svojimi zákazníkmi, prijíma objednávky, platby a vydáva jedlo. Na okenice je možné zavesiť informačné tabuľky, na ktoré sa dá písať s kriedou. Malí obchodníci na ne napíšu informácie o cenách produktov, otváracích a zatváracích hodinách.

V interiéri nájdu malí zvedavci kuchynskú linku s integrovanou rúrou na pečenie a chladničkou, drez na umývanie riadu, poličku na tanieriky s háčikmi na kuchynské náčinie a poličku na koreniny s úchytkami na objednávky. Kuchári budú nadšení varnou doskou s plynovým grilom s imitáciou plameňov, vďaka ktorým pôsobí veľmi realisticky. Deti sa dosýta zabavia s 38 doplnkami, medzi ktorými sa nachádza kečup, horčica, džús, panvica s palacinkou, kuriatko, párky, hamburger, rôzne druhy koláčikov, soľnička, korenička, fľaška na vodu, napichovacia vidlička, nôž na krájanie surovín, naberačka, príbory s 2 tanierikmi, 2 poháre, tácka na krájanie a zelený podnos.

Pri obchodovaní sa deti spoľahnú na pokladňu s kalkulačkou, spolu s replikou mikrofónu. Zákazník, ktorý si praje zaplatiť kartou, môže využiť platobný terminál, do ktorého sa vkladá platobná karta a z druhej strany sa do nej dá vložiť kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domček s reštauráciou vydrží zabávať deti po dlhé roky. Naučia sa vzájomne spolupracovať a rozdelia sa na zákazníkov a majiteľov reštaurácie, ktorí budú mať na starosti obsluhu a roznášanie objednávok, varenie a pečenie, prijímanie platieb. Budú sa snažiť, aby boli zákazníci spokojní so svojím jedlom, zisťujú, ako v skutočnosti vyzerá každodenný život kuchára. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, jemnú motoriku a pomocou hier napodobňujú dospelých, získavajú pocit zodpovednosti.

V balení sa nachádza aj kvalitná plastová podlaha, ktorá má multifunkčné využitie - dá sa použiť na vytvorenie podlahy v domčeku, terasy alebo aj chodníka k domčeku. Podlahu tvoria plastové štvorce, ktoré sa spájajú klipsňovým spôsobom bez náradia. Podlaha je vyrobená z prvotriedneho 100% recyklovateľného plastového materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Je vzdušná a zároveň tvorí ochrannú vrstvu medzi domčekom a zemou, v exteriéri umožňuje deťom chôdzu po rovnom povrchu, pričom majú nohy na čistom podklade. Podlaha je ošetrená anti UV filtrom a je nešmykľavá. V prípade potreby máte možnosť dokúpiť si v košíku pri objednávke ďalší balík podlahy (6 dielov), ktoré použijete pod ďalšie doplnky.

Pri objednávaní máte možnosť zakúpiť aj ďalšie doplnky a príslušenstvo. Malých kuchárov poteší aj vonkajšia letná kuchynkapiknikový stolík a záhradkári si môžu pred reštauráciou spraviť predzáhradku s črepníkmi (ľubovolné umiestnenie). Vynikajúcim doplnkom sa stane aj zvonček pri dverách, odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody (dá sa namontovať na tú stranu domčeka, ktorá vám najviac vyhovuje), spolu s krhličkou na polievanie. Deti si tak budú polievať kvetinky buď dažďovou vodou, alebo im ju ju môžete naliať na strechu a nechať stiecť cez odkvap. Deti, ktoré nechcú prezradiť svoje tajné recepty, určite potešia celé dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára. Tieto kvalitné doplnky sú vám kedykoľvek k dispozícii za výborné ceny.

Domček pre deti je vyhotovený z odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlhé roky a jeho povrch je jemný, zamatový na dotyk. Domček je vyhotovený v krásnych žiarivých farbách, ktoré si zachová aj po rokoch anti UV filtru, ktorý ich ochráni pred slnečným žiarením. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Rozmery tohto domčeka sú 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Detský domček Smoby sa montuje a demontuje veľmi jednoduchým spôsobom. 

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Vlastnosti

 • multifunkčný domček s reštauráciou a obchodom
 • kvalitná plastová podlaha
 • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
 • 38-dielna sada doplnkov
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • pre chlapcov aj dievčatá od 2 rokov
 • odolná a maximálne stabilná konštrukcia
 • anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • priestranný pre hru viacerých detí
 • zamatovo jemný plast so zaoblenými hranami
 • špičkový francúzsky výrobok
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Rozmery balenia120*50*92 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť22,5 kg/25,7 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné